Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem anyámmal, ha...

Mit kéne tennem anyámmal, ha apám megkapja a fizetését és egyből a kocsmába tér be. És mindig részegen jön haza a családjához. Nos?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Miért anyáddal akarsz tenni valamit? Miért nem apáddal?
2012. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első, nem tudsz olvasni? Az anyja issza el az apja fizetését!

Kérdező: undorító dolog, ha egy anya iszik, volt ebben részem sajna éveken át. :( Volt ott kedves szó, volt verés, meg került hasonszőrűek közé hetekre (elvonó), az sem használt. Végül egyik napról a másikra abbahagyta.

2012. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálunk is, ő is most abbahagyta de ki tudja h mikor tér vissza nála... 2. nálunk is volt minden, verés az nem.
2012. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok, és tudok olvasni, de úgy látszik szövegértelmezésben jobb vagyok, mint, mint te, mert első mondatrészt vessző választja el a többitől, így a 2. része a mondatnak az apára vonatkozik.
2012. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, furcsán fogalmazta meg a kérdező, de nyilvánvaló volt, hogy az anyjára gondol, hisz akkor miért vele akarna tenni valamit? Nyilvánvaló volt nekem, hogy az anyjára vonatkozik.
2012. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg úgy érti, hogy ő és az anyja összefog és tenni akarnak valamit. Kicsit rosszul fogalmazta meg. Menjetek el onnan. Van családtag aki segíteni tud?
2012. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jézusom. Az szerintetek életszerű, hogy az apa hazajön a fizetéssel, az anya meg elszedi tőle és megy a kocsmába? Sok okos.


Kérdező: nem tehetsz semmit. Ismered a dalt:


"Azért is iszom, az angyalát, én fizetem meg a bor árát."

2012. jan. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én apámra gondoltam ekkor..

Kicsit tényleg hülyén fogalmaztam de a lényeg hogy nem tudom hogy mit csináljunk.Feljelentést vagy mit?

2012. jan. 13. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
A törvény nem tiltja a kocsmába járást és a lerészegedést.
2012. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
eloszor tanulj meg fogalmazni, leirni egy k egyszeru kerdest erthetoen, utana porbalj meg tenni valamit.
2012. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!