Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggel iskolába menet előtt...

Reggel iskolába menet előtt "furcsák" voltak a szüleim. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Anyukám keltett mert késő estéig tanultam, és ezért általában ideges, hogy én nem bírok felkelni időben... Felkeltem, kimentem a konyhába, és kezdi először Anyukám az egészet. Hogy mocskos a csizmád, keressél hajgumit, stb. Tapasztalatból tudom, hogy mikor kell indulnom, mire van időm, ezért időhöz illően kelek fel, de Ő ezt nem képes felfogni. Apukám ezalatt ült és olvasott, és ha valamit Anya szólt, megvédett.. Mondtam neki reggel, hogy igen furcsák vagytok... Erre Apa kiabálva, hogy már most vagyunk? Na várjál csak.. Most még nem kezdem de majd ha hazajössz adok én neked, igen jó dolgod van hogy szombat-vasárnap délutánig alszol, stb. Már Anyukám visszavett, Apukám elkezdte... Sírva mentem el iskolába és ezért eléggé rossz napom volt... Ahogy hazaértem a szüleim itthon voltak, köszöntem nekik, Anya köszönt de Apa nem.. Valami vicces kedvükben voltak, vagy nem is tudom. Mondta Apa hogy röhögd már el magad... Egyáltalán nem illik neked ez a savanyú pofa. Kivittem az előszobába felakasztani a kabátomat és kimentem a nyuszijaimhoz. Mire jöttem vissza Anyukám már készült menni dolgozni, vele beszélgettünk, de Apa nem valami beszédes..

Mit gondoltok, mitől van ez?

Már azt is megköszönöm hogy ha valaki veszi a fáradságot és elolvassa...


2012. jan. 11. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hm... nem vagy egy kicsit paranioiás? Amúgy meg nem ismerjük a szüleidet, honnan tudnánk, hogy milyen egyébként? Szerintem semmi furcsa nem volt ebben, ne aggodalmaskodj...
2012. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem egy kicsit össze-vissza a történet. Jó vagy rossz kedvük volt? Reggel anyud cseszegetett és apud megvédett, de aztán apud kiabált veled és anyud csendesebb lett?
2012. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elolvasta, becsszó! :)


Ha már Apukád úgy is otthon van, egész egyszerűen udvariasan, tapintatosan kérdezd meg tőle, hogy mi a baj.

Jobb megtudni, még mielőtt tovább rágódsz.

2012. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*m
2012. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat. 2., igen úgy volt. Kérdeztem de azt mondták nincs semmi...
2012. jan. 11. 15:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2012. jan. 11. 15:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerinted neten megmondjuk ismeretlenül, mi bajuk?


Lehet ám nekik is rossz napjuk...

2012. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
No, beszéltél apukáddal?
2012. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy nekik is rossz napjuk van, de Anyukám minden reggel ezt csinálja, csak akkor Apa nem szól bele...

De megkérdeztem, mi a baj, reggel is, azt mondták semmi!

2012. jan. 11. 16:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez a megszokott reggeli játékuk. Vágj jó képet hozzá, és sz@rd le.
2012. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!