Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évet betöltött lány nappali...

18 évet betöltött lány nappali tagozatos iskolába jár, kidobta az anyja és a könyveit sem adja oda mert azt ő vette! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Megkérdezni tőle,hogy miért csinálta ezt?
2011. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha bevan jelentve a házba ahonnan az anyja kidobta akkor nem dobhatja ki törvény szerint! Menjen el a rendőrségre mert ugyan annyi joga van ott lakni mint az anyjának esetleg az iskola könyvtárából kölcsönözze ki ha elmondja a kedvenc tanárának aki meghalgatná talánse gíytene is neki megszerezni a nagyját, ha ez se sikerül vegye fel a kapcsolatot egy olyan barátjával aki esetleg egy évvel felette jár és a tavalyi könyveit ami ugye most neki jó kérje el, remélem sikerül valamelyikkel megoldani sok sikert!
2011. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi én csak segíteni akarok Neki a Lányom általános iskolai osztálytársa. Meg elvileg mehet a gyámügyre is hisz az anyja családit is kap utána. Pedig rendes kis csaj csak anyukának a pasija a "szeme fénye". Meg a személyes cuccait is köteles kiadni szerintem.
2011. szept. 23. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
hát igen a cuccait és mindent amire szüksége van a családi már a lánynak járna főleg hogy nem élnek egy háztartásba már! A lány egyébként ha megkérdzhetem hol lakik most ugye nem az utcán?
2011. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
18 évesen màr nem lehet valaki àltalànosba...nem arról beszélek, hogy lehetetlen hanem nem szabad..
2011. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
tényleg ezt én is furcsálom biztos általános iksolai? szerintem ezt elírták
2011. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem általánosba jár most fog érettségizni!! Általánosba 4 évvel ezelőtt járt a lányommal!!!
2011. szept. 23. 19:14
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem az utcán van egy másik volt osztálytársnál:(
2011. szept. 23. 19:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Be kell zúzni és visszafoglalni a cuccokat.
2011. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Talán ítélkezés előtt hallgattassák meg a másik fél is.

Az anya biztos nem véletlenül tette, amit tett. Az, hogy a te lányod valamikor együtt járt vele, semmit nem bizonyít. És az a dolog, hogy még jár iskolába, nem bizonyítja, hogy tanul is rendesen, drogozik e, lop e, stb. Csak olvasni kell ezt a rovatot, és mindjárt találhatsz magyarázatot, egy másik esetből.

2011. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!