Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pillanatnyi vakság? Nemrégiben...

Pillanatnyi vakság? Nemrégiben iskolába menet buszon utaztam

Figyelt kérdés

És egyik percről a másikra rosszul lettem és fokozatosan kezdtett "romlani" a látásom 1-2 percig nem láttam, majd fokozatosan visszatért a látásom és kiélesedett a kép és a rosszullét is elmúlt, mintha mise történt volna. Aki tud erre magyarázatot irni az pls írjon!!


15 f


2009. nov. 12. 15:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy esetleg pánikbeteg? Mert ha igen akkor lehet pánikrohamod volt! Háziorvoshoz feltétlenül menj el vele!
2009. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Neeeem, nem vagyok pánikbeteg. Orvoshoz mindenféleképp elmegyek
2009. nov. 12. 15:51
 3/22 A kérdező kommentje:
És köszii:)
2009. nov. 12. 15:54
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem akkor van, mikor hirtelen felállok valahonnan és a vérnyomásom hirtelen ugrik egyet, vagy mi, de az max. 10mp és mindenkivel előfordul.:) Nem kell szerintem egyből a legrosszabbra gondolni, de mit értesz a rosszullét alatt a látásod elvesztése mellett?
2009. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vakság, hanem majdnem elájultál. Én eddig 2x jártam így, de végül én sem ájultam el. Fokozatosan sötétül a világ, aztán már azt sem tudod, hogy hol vagy. Lehet, hogy alacsony a vérnyomásod.
2009. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Még sose ájultam el, de még csak olyan érzésem se volt (kopkopkop). De az az 1-2 perc nagyon soknak tűnik nekem, én biztos bepánikoltam volna már, hogy vazze, nem látok semmit. Amúgy ez nagyon sok mindentől lehet szerintem, rossz táplálkozástól kezdve....
2009. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Rosszullét alat azt értem h hányingerem volt :S meg mintha belettem volna rúgva....
2009. nov. 12. 16:06
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2009. nov. 12. 16:07
 9/22 A kérdező kommentje:
Am az egészbe az a legrosszabb h semmi előjele nem volt...csak egyik pillanatról a másikra minden sötét :(
2009. nov. 12. 16:11
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mondhatni normális ebben a korban!Változik a tested, dolgoznak a hormonok, így a vérnyomásod is ugrál!Én 14-16 éves korom között szinte hetente elájultam!Kaptam vérnyomásnövelőt, amit 2 évig kellett szednem.Szépen beállt a vérnyomásom, és azóta nincs jele ilyennek!A látászavar pedig valóban nem vakság volt hanem azért nem láttál, mert az agy ájuláskor kikapcsol, ezért elveszítjük az összes reflexünket, és a szem hiába küld infókat az agynak az nem regisztrálja!Méress vérnyomást, ha van a szomszédnak vagy ismerősnek mérője kérd kölcsön, és naponta 3* mérd, és írd!Ezzel sokat segíthetsz a dokinak!És reggel mielőtt buszra ülsz, egyél pár falatot, vagy igyál egy teát!
2009. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!