Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szülei nem kedvelnek,...

Barátnőm szülei nem kedvelnek, és most már én sem őket de én szeretem a barátnőmet. Mit csináljak? :S:S:S:S

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a húgom barátja vagy? XD

Mi okuk lehet rá, hogy nem kedvelnek? Hány évesek vagytok?

2012. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Barátnőm 20 én 22. Ők meg mittom én nem is érdekel, kb 40-50 között lehetnek. Téma olyan hogy betegségről van szó, és hogy utánanéztünk interneten, orvosok hozzászolásai, páciensek stb, sok sok embert kérdeztünk meg egy adott gyogyszerröl, illletve betegségről kapcsolatban, De ŐK nem hisznek nekünk, baromságokat mondunk,meg hülyék vagyunk, meg minden, meg hogy én is akkor vegyem magamhoz azt ápoljam meg minden. Annyira idegesítő. :(:(:(:(:(:( Nem akarok vele szakitani, mert szeretem, de ők nagyon unszimpatikusak. Már 5 éve járunk, és régebben is már kostolgattak. :D Nem tudom mit csináljak :(:( Sztetek? Tényleg értelmes válszokat PLS :(
2012. jan. 11. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem most párom apja rágott be,egy szerintem kis hülyeségen,én ugyanúgy fogok vele viselkedni mint eddig.tehát udvariasan köszönök,csevegek,ha mond valamit,ami nem lesz oké,nem izgat,mondjon:) ha szereted a lányt és 5 éve jártok,próbáljatok meg közös lakást bérelni,akkor megoldódhat a mizéria.vagy esetleg ülj le a szüleivel beszélni,h wtf a bajuk..:) sok sikert!!
2012. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt probálom majd hgo bezsélek velük pénteken. Remélem sikerül hogy mi a fene van. De ha nem lehet értelmesen normális emberek modjára beszélgetni akkor nem tudok mit csinálni :(:(:(:(:(
2012. jan. 11. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem: Kit vegyél magadhoz és ápoljál? Gondolom nem a barátnőd szüleit.


És a barátnőd mit szól ahhoz, hogy ilyen a kapcsolatod a szüleivel? Mert a gond akkor van, ha őt ez zavarja. Ha nem, akkor egyszerűen minimalizálni kell a velük való kapcsolatot, elbeszélgettek udvariasan az időjárásról és kész. Nem kell túlspirázni.

2012. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy kit kell ápolj vagy mi ?


Ha a barátnődnek nincs ezzel gondja, hogy két tűz közt van, akkor semmi gond. De ha ő szereti és tiszteli a szüleit, azt te csak hagyd, ne távolítsd el őt tőlük. Ez egy rémálom a szülőknek. Velük nem kell különösen keresd a kapcsolatot, de a lányukat hagyd, és ne beszélj negatívul a szüleiről neki.

2012. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!