Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám hogy lehet ilyen pénzéhe...

Anyám hogy lehet ilyen pénzéhes, hogy akarhat engem is rávenni?

Figyelt kérdés

Huszonéves,régóta önálló,nagyjából jól fizető munkával rendelkező nő vagyok.

Exem eléggé kihasznált anyagilag,gyakorlatilag élősködött.

Jelenlegi párommal fél éve vagyunk együtt,ő végre komoly.

Imád engem,meglep folyamatosan kisebb-nagyobb dolgokkal (virág,csoki,nadrág,amit épp meglát),és sokszor nem hagy fizetni.

Ezt amennyire tudom viszonzom,nálam vacsik,én is meglepem ezzel-azzal.

Sosem voltam az a lány,akit érdekel hogy ugyanannyit költenek-e rám,mint én a másikra. (ezért is tudott kihasználni az ex évekig).

Beszélgettem anyámmal,aki kifejtette hogy én vagyok a nő,párom fizessen csak mindenem,én meg ne költsek rá csak amennyit nagyon muszáj (nem tudja hogy én is meglepem ezzel-azzal).

Most komolyan,normális?

És még csodálkozik hogy nem működik a házassága ami a pénzre alapult...


2011. dec. 19. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Édesanyádról nem írhatsz úgy, hogy "Most komolyan, normális?". Ennél több tiszteletet. Ő elmondta neked a véleményét, de az az ő élete és nem a tiéd. Hogy nem működik a házassága, az is az ő problémájuk. A te kérdésfelvetésed az édesanyád kitárgyalása lenne? Ebben nem veszek részt.
2011. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Előző kapcsolatból okulva azt azért néha figyelem,hogy ne kövessem el ugyanazt a hibát,de az ellenkezőjét se.
2011. dec. 19. 22:55
 3/16 A kérdező kommentje:
Kérdés arra irányul hogy hogy tanácsolhatja ezt egy anya?akkor minek tanultam? Nem azért hogy valaki kitartottja legyek...
2011. dec. 19. 22:57
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

Akkor meg NE keverd bele anyudat! Az ő életét úgy éli ahogy akarja, nem bántott téged, csak elmondta a véleményét.

Mert a kérdésed sajnos őrá irányul, olvasd el...

2011. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

azt kérdezek amit akarok


kérdés róla szól,ki másról irnék

2011. dec. 19. 23:02
 6/16 A kérdező kommentje:
És nekem bántás ha párom kihasználására biztat...
2011. dec. 19. 23:03
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
nem lehet hogy anyukád nem akarja hogy ugy járj mint az előző kapcsolatban?
2011. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Valóban azt kérdezel, amit akarsz....de a véleményem pedig az enyém. Kvittek vagyunk.
2011. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem tud arról hogy az ex mennyire használt ki,csak hogy a végkifejletben ez is szerepelt.


azt viszont látja hogy párom próbál elhalmozni mindennel (ez nem csak pénzbe kerülő dolgokra érvényes,csak ugye külvilágnak ennyi látszik)

2011. dec. 19. 23:06
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne hogy azt hidd,hogy itt majd melléd állnak,sajnos ribancializálódnak nők,könnyebb pasit fogni,és szét tenni néha a labat,mint megteremteni megának ami kell,úgyanúgy k*rvának tartom aki pénzért "anyagi biztonságért" házasodik ,kitarott,eltartott,igaz nem az utcán állnak,de oda való mind,ezek a megélhetési rib*ncok.Sajnos a szülők is látják hogy csak ezek mennek előre,ez folyik a csapból is,anyud is valószinű ezért tanácsolta amit.
2011. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!