Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy 40 éves...

Az normális, ha egy 40 éves nő a két gyerekével (fiú 11, lány 7) alszik, és nem a férjével? Másoknál is előfordul, vagy komolyan kezdjek aggódni, a feleségem elmeállapotát illetően?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 07:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%

Semmi gond sincs az elmeállapotával. Több lehetőség is van:

-horkolsz, és zavarja

-vagy érzelmileg semmi sincs már a részéről feléd. Ez sok esetben fordul elő.

2012. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés az információ - mióta van igy, miért alszik ott, stb.
2012. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Kerüli a közelségedet, nem akar tőled semmit.
2012. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%

Akárhogy is legyen, ez a gyerekeknek semmiképp sem tesz jót... A fiú lassan kamaszodik, és a lány is, nem kellene egy ágyban aludniuk se a testvéreknek se az anyukának.

Nem beszélve arról hogy a gyerekek milyen mintát tanulnak el így....

2012. jan. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%
Az elmeállapotról nyilatkozni nem tisztem, de nem tartom normálisnak, hogy valaki, bármilyen korú, az ekkora gyerekeivel aludjon.
2012. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Már lassan 20 éve vagyunk együtt, és ez a dolog azóta van amióta megszületett az első gyerek.Először mert pici volt a baba stb.. aztán a gyerek akart nálunk aludni.Elköltöztünk egy nagyobb lakásba ott már be sem jött a feleségem a hálószobába hanem a m ásik szobában a nagyobbik ágyon aludt a gyerekkel, majd a másik gyerek is csatlakozott amikor megszületett.Azóta ilyen a helyzet.A gyerekek előtt fürdés után lazán meztelenül mászkál.Amikor szóvátettem neki hogy talán nem kéne a 11 éves fiú előtt így járkálni akkor azt mondta hogy beteg vagyok.
2012. jan. 12. 08:33
 7/39 anonim ***** válasza:
88%

Jesszusom... Nem, ez nem normális. Azok a gyerekek már elég nagyok ahhoz, hogy egydül aludjanak.


Nagyon komolyan el kéne beszélgetned a feleségeddel. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy ő már rég kiszeretett belőled és csak arra vagy jó neki, hogy fizesd a rezsit.

2012. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam.De elválni azért nem akarok, mert nem bírnám ki ha nem láthatnám naponta a gyerekeket.
2012. jan. 12. 08:50
 9/39 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azzal nincs különösebb baj, ha fürdés után kijön pucéran, ebből nálunk sincs gond. Van ahol ez a természetes, van ahol az, hogy szégyellősebbek. Viszont az, hogy folyamatosan együtt alszik a gyerekekkel, az gond. Oké, az én 11 éves fiam is szól néha, hogy szeretne mellettem aludni, mert épp "anyahiánya" van, de ez évente pár alkalom és nem folyamatos. Tudom, van ahol az úgynevezett családi ágyat preferálják, és együtt alszik az egész család, mondván, hogy az olyan bensőséges. Szerintem azonban - attól függetlenül, hogy a család egy szerves egység - el kell tudni különíteni azt, hogy egy házaspárnak szüksége van intimitásra és a családon belül is egy külön egységnek kell lennie. Szóval szerintem nem jó, ahogy a feleséged csinálja.
2012. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem normális. 40 éves nő vagyok, gyerekek a saját szobájukban, én meg a férjemmel alszom. Ne csak kezdj aggódni, hanem tégy valamit, például beszélgess erről a feleségeddel! Vagy már próbáltad?
2012. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!