Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Látogatnom kellene a nagypapámat?

Látogatnom kellene a nagypapámat?

Figyelt kérdés

1,5 hete agyvérzése volt a nagypapámnak és kórházban van, sajnos nagyon rossz állapotban. Nem igazán van kapcsolata már a külvilággal, már apámat sem ismeri meg. Én egyszer voltam nála látogatni, de eléggé megviselt a látvány. 2-3 napig nagyon magam alatt voltam, többször sírtam is.


Vívódom, hogy menjek-e hozzá most hétvégén vagy sem. Valahol kötelességemnek érzem belül, hogy menjek (én voltam a kedvenc unokája), ugyanakkor tudom, hogy nem fogja érzékelni, hogy ott vagyok, semmit nem segítek a látogatással. Csak a saját fájdalmam nőne, hogy ilyen állapotban kell látnom őt.

Mit tegyek?


2012. jan. 12. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha meghal egy életen át bánni fogod hogy nem mentél be hozzá!
2012. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék hozzá, amíg lehet.
2012. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet könnyű.szerintem,ha már voltál nála,akkor már nem feltétlen,ha fájdalmas neked.nagyon rossz úgy látni valakit.
2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok:akkor téged nem is ismerne meg?ha igen,akkor menjél.
2012. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj be negyed órára, ők akkor is érzékelnek, ha nem tudnak magukról. Fogd meg a kezét és legyél vele kicsit.
2012. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Senkit nem ismer már meg. A gyerekeit (apám és keresztapám) sem. Ennek ellenére ők mindennap látogatják.

Én Budapesten dolgozom, ezért ha akartam volna sem tudtam volna többször menni.

2012. jan. 12. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozzá mindenképpen. Engem apámhoz nem engedtek a kórházba mondván ne lássam milyen állapotban van, mert nem gyereknek való (13 éves voltam). Nagyon fáj, hogy nem tudtam tőle elbúcsúzni. Ő se ismert meg már senkit, de nagyon bánt, hogy nem voltam nála.
2012. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj be!!Bánni fogod,ha nem.
2012. jan. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy menj, amikor tudsz. Itt ne azt nézd, hogy téged megvisel (kit nem?) hanem biztosan akár tudat alatt is érzékeli, hogy ott vagy mellette.
2012. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendben, azt hiszem bemegyek hozzá.

Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!