Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok és rengeteg házim van elég sokszor fordul elő hogy hazaérek és nem tudom az összes házit megcsinálni és még a dogákra tudáspróbákra felkészülni.

Az osztálytársaimtól hallom hogy valamikor éjjel 2-ig fenn maradnak és nem csak azért hogy tanuljanak.

A nagyszüleimmel élek és nem engedik hogy hogy 21:30-nél tovább fernnmaradjak hiába a tanulásról van szó.

azt érzem hogy mindenben ellenem vannak.

Hiába próbálom ezt velük megbeszélni akkor csak azt mondják hogy dolgozzak gyorsabban vagy hogy hülye vagyok hogy ezt is át kell ismételnem, mért nem tanultam meg eddig, meg hogy mért kell ezzel nekik foglalkozni.

szerintetek mit kéne tennem?


2012. jan. 13. 10:14
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsa a hejesírási hibákért összcsaptam
2012. jan. 13. 10:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradj tovább a suliban, vagy menj könyvtárba ott nyugodtan tudsz majd dolgozni, sőt segítséget is kérhetsz a felkészüléshez így otthonra kevesebb marad, és nem kell sokáig fent maradnod.
2012. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:

A nagyszüleidnek abban igaza van, hogy egy kamasznak sok alvásra van szüksége, majdnem ugyanannyi, mint egy kisgyereknek. A biológiai folyamatok, amik ilyenkor zajlanak a testben, nagyon megviselik, kell a pihenés, az alvás.

Az persze más kérdés, hogy a suliban meg agyonnyomnak benneteket a tanulnivalóval.


Esetleg összebeszélhetnél pár osztálytársaddal, hogy együtt tanuljatok, akkor eloszlanának a feladatok és hamarabb készen lennétek mindannyian. Gyorsabban meg is ragad a tudnivaló, ha átbeszélitek, mintha csak ülsz egymagad a könyvek fölött.

2012. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

> szerintetek mit kéne tennem?

Szerintem sz*rj a nagyszüleid véleményére, és maradj fenn tanulni. Pár nap alatt kiderül hogy bírod-e. Nem mindenkinek ugyanannyi az alvásigénye...

2012. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!