Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglepetéspartit szeretnék...

Meglepetéspartit szeretnék szervezni a nevelőapukámnak. Ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok. A parti szeptemberben lesz aktuális. Ami még fontos lehet: 32. születésnapról van szó.


2012. jan. 13. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Január van drága. Esetleg külföldön lesz a parti? Mert akkor tényleg elkezdheted szervezni.
2012. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem külföldön lesz :D Egyelőre csak ötleteket gyűjtök (: Elég maximalista vagyok, és képes vagyok apró részleteken gondolkodni hetekig, úgyhogy nekem nem árt meg, ha már most elkezdem megtervezni.
2012. jan. 13. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Gyűjtsétek ki a mobiljából a barátok, kedvelt munkatársak telefonszámait, és hívjátok meg őket. Akár nálatok, akár valami kellemes helyen is lehet vacsit-bulit tartani. Amíg anyukád titokban fogadja a vendégeket, addig te csald el otthonról a nevelőapádat valami programra. Pl nézd meg az akkori moziműsort, találj egy jó filmet, és tőled az legyen az ajándék, hogy te a zsebpénzedből meghívod egy előadásra kettesben. Mikor hazamentek, akkor meg az összehívott tömeg kiálthatja, hogy "meglepetéééés".
2012. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jófej vagy, hogy ilyet tervezel, és ha örömöd leled a szervezésben, miért is ne kezdhetnéd már most? :)

Lehet, hogy sok mindenben jobban is jössz így ki anyagilag. Pl. ha akartok az alkalomra alkoholos italokat vásárolni, akkor már most figyelhetitek az akciókat, és titokban meg lehet őket venni előre. Sokat meg lehet így spórolni, és az alkohol nem romlik meg. :) De olyan szempontból is lehet hasznos, hogy a barátainak már időbe tudsz szólni, így biztos mindenki ott tud lenni. Szóval ha van kedved hónapokat készülődni, csak rajta! :)

2012. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosakat írtatok :)
2012. jan. 14. 14:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!