Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tanácstalan vagyok,...

Nagyon tanácstalan vagyok, ebben a helyzetben mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Bocsánat, tudom ez a kérdés ma már fel lett egyszer téve, de nem kaptam rá hasznos választ.


A volt barátommal nagyjából 2 hete szakítottunk, egy kicsit több mint egy hónapig voltunk együtt. Tudom, hogy ez nem sok idő, de nagyon megkedveltem...

A kapcsolatunk elején én szakítottam vele, vagyis azt mondtam neki hogy egy ideig szüneteltessük a kapcsolatunkat, és mindenféle hülye indokot mondtam neki, mert féltem hogy megszeretem. Ma már rájöttem hogy nem kellett volna ezt tennem mert szeretni a legnagyszerűbb érzés a világon, csak megijedtem hogy esetleg átver, a sok csalódásból és az előző barátomból kiindulva, akiben vakon megbíztam és meg is csalt... Aztán megmondtam neki hogy valójában miért is akartam szünetet, pár napig nem keresett végül azt mondta hogy hiányzok neki és kezdjük újra. Egy ideig megint jó volt minden, majd ő mondta azt hogy nem érzi azt amit az elején (1 hónap járás után) és hogy legyen vége, de maradjunk jóban. Próbáltam elfelejteni de nem ment, sokat járt az eszemben, nagyon megkedveltem ezt a fiút. Két napja pont összefutottam vele, én mentem le a metróhoz a mozgólépcsőn ő pedig jött fel a túloldalt. Végig mosolygott rám... Szerintetek mit tegyek, van még esély, vagy felejtsem el?


2011. dec. 21. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
huh, ebbe a csapdába én is beleestem már, hogy megijedtem hogy megszeretem, szünet majd utána már nem volt olyan mint régen. Szerintem még egy próbát megér a dolog, max bebukod, pofára esel de legalább megpróbáltad. Szerintem néha félre kell tenni az egot, és aki mer az nyer. Ha nem sikerül akkor lépj tovább és próbáld elfelejteni
2011. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem adj meg magadnak es neki is idot ,.ha erezni fogja hianyodat akkor keresni fog!!1 honap szinte semmi .,egy no elobb bele tud bonyolodni az ilyen dolgokban mint a ferfi,.ha te is fontos vagy szamara akkor varj ,.ha keress vagy jelentkezik akkor az azert van mert meg sem akar toled eltavolodni ,.forditott helyzetben ,pedig ne fuss utanna ,.ezzel meg jobban eltavolitod magadtol,.egy nonek kell a buszkesseg a ferfi szemebe,.foglald el magad valamivel ami erdekel,.de ne ragodj azon hogy milett volna ha"tul koran kertetek egymastol idot!!ennek altalaban nem szokott jo vege lenni,.de en meg is azt mondom neked ,.hogy varj meg es ha nem keress akkor tovabb kell lepned!!mast is ugyan ugy megfogsz majd kedvelni ahogy ot,.jobbik esetben ujra kezditek:-))23L
2011. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos az ember mindig utólag okos... :(


Amikor láttam őt a metróban, írtam neki egy levelet, hogy biztos őt láttam- e, és írta hogy igen, aztán írtam hogy akkor jól láttam, és hogy örültem volna ha oda jött volna hozzám beszélgetni... Erre semmi válasz. Próbálkozzak még vagy hagyjam? :(

2011. dec. 21. 20:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, igyekszek várni. :)
2011. dec. 21. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a második levélre nem jött válasz akkor hagyd
2011. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2011. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!