Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki nem jon ki a szuleivel...

Van aki nem jon ki a szuleivel, de megis boldog?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom, hogy egyutt elsz veluk. Diszfunkcionalis csalad, nem kezeltek jol kiskorodban sem, de megis sikerul boldognak lenned. Hogy csinalod?
2012. jan. 14. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha elköltöztem boldog lettem (előtte sajnos nekem nem ment) De amiért válaszoltam az valójában az, hogy elköltözésem után fokozatosan, lassan és sok sok munkával normalizálódott olyannyira a szüleimmel a kapcsolatom, hogy kedélyesen el tudunk csevegni dolgokról. Igaz a témákat óvatosan megválogatva.

Nekem ez is kellett a teljes boldogsághoz. Ugyanis olyanok amilyenek, de zavart, hogy rossz a viszonyom velük.

2012. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom, ha elmegyek egy par napnal tobbre, tok boldog meg kiegyensujozott vagyok, de itthon nehezen megy.

most mar viszonylag normalisan kijovunk, de olyan aron hogy nem lehetek teljesen onmagam.

Fontos a kerdesben, hogy otthon lako emberrol van szo.

Amugy 20f vagyok

2012. jan. 14. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy egy húsz éves férfiemberben hogy nincs annyi önállóság, hogy elköltözzön és elkezdje a saját életét. Lehet, hogy a nulláról kell mindent újrakezdeni. Na és? Legalább tudod, hogy csak magadnak köszönheted, amit előteremtesz, sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb leszel. Otthon volt tizennyolc pokoli évem. Aztán elmentem az ország legtávolabbi egyetemére. Azóta boldog vagyok, nem érdekel, hogy szinte semmim sincs, mert amim egész addig nem volt, most megkaptam, és az pénzben nem mérhető. Sőt, mióta elköltöztem, még a kapcsolat is javult köztünk.
2012. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hat ez eleg bonyolult. Egyreszt eleg depis voltam, rendbe kellett raknom magam. Foleg ez volt amiert maradtam kb lenullaztam magam szemelyisegikeg, ertekrendileg hogy ujraepitsem oket.

Masreszt eddig nem tudtam mit tanuljak tovabb, jartam egy fel evet egyetemre de rajittem hogy nem erdekel. Most azt tanulok amit akarok egy okjs kepzesen, es ha vegeztem itt szerintem megyek mome-ra ahol koleszos akarok lenni. De bpn lakom fizetnem kell valoszinuleg erte es nem akarok valami nyomor munkat ehberert csinalni.

Amugy nyari szunetben szerintem kirandulok/csovezek majd par hetet/honapot

2012. jan. 14. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Apám levegőnek nézett, pletykákat terjesztet rólam, degradált az ismerősök előtt, ilyenek.

4 hónapig maradtam még, amíg összegyűlt az albérletre való.

2012. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elég diszfunkcionális családom van,találó ez a kifejezés.Hát én nem vagyok boldog.Mert úgy érzem,hogy otthon cirkuszban vagyok,napközben meg állatkertben.Egy önállótlan 22 éves lány
2012. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha neked a kényelem és az anyagi biztonság megér ennyit, akkor ne panaszkodj.
2012. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!