Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen embernek miért jó ha...

Az ilyen embernek miért jó ha viszályt szít anya és gyereke között?

Figyelt kérdés

Nem velünk történik ez, csak nem értem :


Az olyanokra gondolok, hogy pl szülők elváltak, anyának van 1 vagy több gyereke. Tételezzük fel, hogy van 1 db gyereke az anyának.

És az anya talál magának egy újabb "párt". Na most sok olyan esetet olvastam, hogy az a férfi akit az anya talált , megpróbál viszályt szítani a gyerek és az anya között úgy, hogy a gyerekkel ordibál stb a gyerek meg panaszkodik az anyjának. A pasas természetesen teszi az ártatlant, és az is felmerül hogy "a gyerek szét akar minket választani".


Miért akarja sok ilyen ember azt, hogy agya és gyereke között viszály legyen és harag? Nem az lenne a jó neki ha mind2-vel jóban lenne?

Mert az ilyen emberektől hányok egyszerűen, akik tönkre akarják tenni a megmaradt maradék családi kötelékeket is.


De miért jó ez nekik? Vagy miért csinálják? Nem értem.


Tudtok hasonló esetről? Mert itt elég sok ilyet olvastam :S


2012. jan. 15. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:

*agya helyett ANYA

Bocsi, csak gyorsan gépelek, és néha figyelmetlen vagyok.


Természetesen van olyan példa is hogy az apa talál vkit, de ez a ritkább.

És csak olyat olvastam eddig hogy az anya talált vkit.

2012. jan. 15. 15:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek, szánalmas emberek. Viszont azok az "anyák" akik meg inkább a pasit választják a gyerekük helyett, hányinger. Én speciel sosem fordulnék a kisfiam ellen senkiért.
2012. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, undorítóak.

De ez a pasasnak miért jó?

2012. jan. 15. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyedüli akar lenni a nő életében, nem akar a gyerekkel "osztozni" rajta...elég gáz.
2012. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát eléggé, főleg hogy a gyereke a nőnek. De ilyet tenni egy gyerekkel, hogy megpróbálja az anyát a gyerek ellen fordítani...felháborítóan undorító aki ilyet csinál.
2012. jan. 15. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!