Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! A párotok/férjete...

Nők, lányok! A párotok/férjetek tetszik más nőknek is, vagy úgy általában más nőknek nem az esete?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert volt egy kérdés: a válaszokban szinte mindenkinek jó pasija/férje van


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


minden nőnek itt jó pasija van? Vagy akinek olyan párja van, aki nem népszerű általában a nők körében?


2012. jan. 17. 09:23
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Van akinek olyan párja van, aki nem népszerű általában a nők körében?
2012. jan. 17. 09:23
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

szerintem a saját párja mindenkinek tetszik :) vagy majdnem mindenkinek :)


amúgy az én párom, mikor összejöttünk annyira nem volt körülrajongott a nők körében (18éves volt), de persze tetszett lányoknak, csak nem sok önbizalma volt a drágámnak, így nem vette észre. Mióta együtt vagyunk felszedett vagy 20kg-ot, többségében izomban, egyszer "véletlenül" levágtam a frufruját, meg vettünk közösen pár ruhát....na lehet, nem kellett volna...most mindenkitől azt hallom, hogy "ejha!", meg "ez igen!"

A poén az, hogy nem egyszer próbáltak már flörtölni vele ÚGY IS, hogy ott álltam mellette...


Szóval jah, szerintem tetszik más nőknek is :)

2012. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek a saját párja a "legjobb pasi" bármilyen értelemben is (ha igazán szereti). Legalább is nekem az én párom a legjobb! Nem azt mondom, vannak nála biztos helyesebbek. És igen tudom, hogy tetszik más nőknek is, de nem aggódok, míg hozzám jön haza esténként, mellettem ébred, és a kislányunkat várjuk.
2012. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis lesz valaki, akinek pont az tetszik, aki a párom. Amikor még távkapcsolatban voltunk, akkor a páromhoz sokszor odamentek lányok beszélgetni, aztán nagy boldogan elkezdett beszélni rólam, hogy mennyire szeret :) Szóval erről ennyit.
2012. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, és nem is érdekel. Én akkor is bele vagyok szerelmes, ha én vagyok az egyetlen, akinek tetszik. Nem attól értékes a számomra, hogy még hány nő fut(na) utána.
2012. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Párom szerintem jól néz ki. Egy asztalhoz ültünk le egy szórakozóhelyen, így ismerkedtünk meg, és nem olyan régen mondta, hogy meglepődött azon, hogy beszélgetést kezdeményeztem vele, mivel úgy vette észre, nem a nők esete...
2012. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
az enyém szerintem egy átlagos külsejű pasi, talán annyi, hogy hosszú haja van, szakállas és magas :) összességében nem a nők kedvence, de ha valaki jobban megismeri, biztos tetszene neki. Hogy jobban értsd: az utcán max azért nézed meg, mert magas és rokker, bár nem úgy öltözködik. Nem csúnya, egy idegen nő számára átlagos arca lehet. Nekem viszont iszonyú helyes, imádom az arcát, a szemét, a száját :) volt már a 4 és fél év alatt, aki tudom, hogy összejött volna vele, ő is mondta, én is láttam, de sosem csábult el. Bár nem sok ilyen eset volt, talán 4-5. Én szerintem ez se nem sok, se nem kevés, nyilván nem én vagyok az egyetlen, akinek tetszik, viszont engem szeret :)
2012. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem népszerű (én sem vagyok az), de a munkahelyén szeretik és elfogadják. Szerintem ez elég. Persze, van olyan, hogy másnak is tetszik, de fürtökben nem lógnak rajta a csajok. Normális értékrendű emberek veszik körbe, és mivel már nős, nagyrészt ennek megfelelően viselkednek.


Azt viszont én is állítom, hogy jó pasi (és jó férj). Ha nem az lenne, nem mentem volna hozzá. A szépség relatív, és ha szeretsz valakit, akkor is szépnek látod, ha ronda.

Ezzel együtt készséggel elismerem, hogy vannak nála jobb pasik. De... valamiért mégis hozzá mentem feleségül. :)

2012. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

nálunk meg úgy van, hogy szerintem baromi jól néz ki a férjem :-)


DE

amikor fiatal volt (és még helyesebb!!!) nem nagyon foglalkoztak vele a lányok, mert az idősebb és pénzes pasikra hajtottak

most meg, amikor már megvan az elég jónak számító egzisztenciája - úgy kell elhessegetnie a nőket


sokszor mondogatja is, hogy milyen jó, hogy én lettem a felesége, mert így teljesen biztos benne, hogy saját magáért szeretem


:-)

2012. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Karakteres arcú, jóképű (világítós kék szemmel), de a nők egy részének az alacsonysága miatt kiesik.


Szerintem, ha egy pasi nem bűnronda, akkor inkább a személyiségén múlik a dolog. Akin látszik, hogy nyitott, közvetlen, szépen mosolyog, azt előbb veszik észre a nők.


Mondjuk a férjemre sokszor olyan hölgyek startolnak, akik neki akkor se jönnének számításba, ha évek óta egyedül lenne. Nála két fejjel magasabb és 50 kilóval nehezebbek. Vagy a főnöke felesége, aki csinosnak csinos, de iszonyú nehéz természete van, kevesen bírják vele egy szobában. Ő egyszer a liftet állította meg "véletlenül" :)

2012. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!