Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha a férjetek...

Mit tesztek, ha a férjetek tetszik a fiatal nőknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval adott a szituáció, férjnél vagytok és a férjetekhez vonzódnak a nők, tehát egy elég jó kiállású férfi. Nem csak a 40 körüli nők, hanem 20-25 éves fiatal nők is. Zavarna titeket? És változtat a dolgon a nő külseje? Szóval ha egy nagyon szép és mondjuk legyen nagyon intelligens is az adott hölgy, látványosan megtetszik neki a férjetek, a férjetek meg ugye nem vakságot fogadott. Mikor akadnátok ki, vagy ez még egyáltalán nem lenne probléma nálatok?
2012. jan. 16. 16:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%
Mivel teljesen megbízom benne, nem zavarna. Élvezném, hogy irigyek, hogy nekem ilyen szuper pasi jutott.
2012. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Na, jó ilyet olvasni :) Volt esetleg példa ilyesmire?
2012. jan. 16. 16:45
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
Én úgy gondolom, akkor zavarna, ha nagyon látványos lenne annak ellenére, hogy a férjem egyértelmű jelét adja annak, hogy nem kívánatos a csaj viselkedése. Tehát ha a csaj nyomulna. Valamint még akkor zavarna, ha a férjem adná alá a lovat és hízelegne a hiúságának. Első esetben úgy gondolom a férjnek kellene leállítania, második eset gázosabb, én elsősorban a férjemmel beszélgetnék el.
2012. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :) Első sorban nem nyomulásra gondoltam, csak mondjuk rendszeresen látványosan végignéz rajta, nem szól hozzá, vagy maximum köszön és semmi kézzel fogható jelét nem adja annak,hogy tetszik neki a férfi, csak ugye az ilyesmit a vak is látja. Szóval nem lenne bennetek a para, hogy a férjetek másnak is kell?
2012. jan. 16. 16:50
 5/34 anonim ***** válasza:
35%

Még nem a férjem, de a párom elég jól néz ki, együttlétünk öt éve alatt sok lánynak megtetszett, küldtek felé félreérthető (tudom, hogy a héten már harmadszor kereslek, de megint nem találom, melyik mappába mentettem le a filmet, amit meg akarok nézni, átjönnél megkeresni?) és kevésbé félreérthető (elhagyott a Zoli. nagyon magányosan érzem magam, nem jönnél át este? egy kis változatosság neked sem árt) jeleket. Egyszer el is csábult.

De visszajött hamar, mert rájött, hogy még egy olyan nőt, mint én, nem talál. Elég nehéz természete van, hosszútávon az emberek túlnyomó többsége nem képes ezt elviselni.

Emiatt nem félek attól, hogy még egyszer elhagy. Még egy olyan nőt, mint én, nem fog találni. És ezt ő is nagyon jól tudja :)

2012. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
58%

Húha!

Ez nálam nagyon érzékeny téma. Mivel az én párom is nagyon jóképű, jó testű tehát tetszik is (gondolom én) a nőknek.

Nálam az a baj, hogy nagyon hamar felkapom a vizet nőtársaimra és féltékeny leszek. Na, nem durván. De pl. van egy volt munkatársa (tanuló volt a párom mnukahelyén, már végzett, elment) akivel egyik nap találkoztunk bevásárlás közben.

A párom meg nekem mondja utána hogy milyen zavarban volt miattam a lány, mert biztos adni akart neki üdvözlésképpen 2 puszit (merthogy mikor bemegy hozzájuk a munkahelyére meglátogatni őket akkor is mindenkit végigpuszil), de én is ott voltam és előttem nem mert. na erre én: még szép hogy nem áll neki ott puszizkodni, azt hiszem megpuszilta volna a kezem is a csajókát.

Hát komolyan, mik vannak! Még a végén én leszek a hibás, hogy miért voltam ott??!!

Ilyen szituációktól mentsen az ég, mert eldurran az agyam.

Szerintem te is légy résen!

2012. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

Én 33F vagyok. Az én feleségem mindenkire féltékeny ugyanis egy ügyfélszolgálaton dolgozom ahol 19-55 kor között kb. 200 lány/nő található.


Mivel tudom, hogy ez neki nem esik jól nem okozott nagy problémát lemondani a munka utáni iszogatásokat, karácsonyi és egyéb céges bulikat. De nem lettem erre "kényszerítve" önként tettem, és ha ez tényleg rosszul esik neked, javaslom mondd párodnak is, ne tartsd bent (persze normális keretek között). Biztos ő is tesz vagy kitalál hasonlót.

2012. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
54%
Én örülök, ha a férjem tetszik a nőknek, mert azt azt jelenti, hogy jó pasi :-))Nem vagyok féltékeny, mert megbízom benne.
2012. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
adig nem aggódnék, amgí azt látom, h a férjem tetszik más nőknek. az már picit aggasztana, ha a férjemen is látnám, h neki is teszik... nálunk gyakori, h a páromat nyíltan megkörnyékezik, itthon el is szokta mondani és megbeszéljük. ilyenkor érzem rajta, h nem titkol el semmit, nem mismásol, téyleg egyoldalú volt a vonzalom. ez megnyugtat és jólesik az őszintesége
2012. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
91%
neki is tetszik*
2012. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!