Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ne ovodásk...

Hogy érjem el, hogy ne ovodásként kezeljenek itthon?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, egyetemista, de anya még mindig úgy viselkedik velem mintha általánosba járnék. Felhív állandóan, hogy mikor érek haza, tanultam e, milyen volt a suliban, hogy vagyok.. Ha kinéz a munkahelyén az ablakon és látja, hogy esik a hó, akkor gyorsan felhív, hogy megkérdezze van e nálam sapka és, nem fázik e a kezem. Az agyamra megy!!!! Mondtam neki ezerszer, hogy hagyjon már békén, idegesít ez a sok marhaság, megsértődik, hogy ő csak jót akar. Bejön a szobába megnézi mit csinálok a gépen, elmondja, hogy nagyon tanuljak mert akkor biztos szuper munkám lesz meg minden blabla. Ha korán kell kelnem mert gyakorlatom van akkor sajnálkozik egy sort, hogy úúúristen, én szegény tuti nem fogom kipihenni magam ha estig tanulok. Azt akarom, hogy hagyjon végre békén, ne lógjon állandóan rajtam. Mit tegyek? Idegesít!!! Lány vagyok.
2012. jan. 17. 18:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Az anyukák már csak ilyenek, az enyém is ilyen:)

Mióta elköltöztem mondjuk kicsit jobb a helyzet, most is aggodalmaskodik, de csak nincs itt egész nap, hogy nézze mit csinálok, meg hogy ettem-e. Nálunk mindig ez volt a fő gond, szerinte olyan keveset eszek, hogy éhenhalok( persze, azért volt vagy 10 kiló feleslegem). Szóval ha van lehetőségedd költözz el. Vagy beszélj vele őszintén, hogy neked ez sok és kicsit vegyen vissza, mert zavar téged.

2012. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
21 éves egyetemistaként otthon laksz? WTF? Akkor ne csodálkozz... Te még mindig gyerek vagy.
2012. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Orulj, hogy foglalkozik veled. Amugy altalaban a szulok nem tudnak felnottkent tekinteni a gyerekukre addig amig nem kepes onmagat eltartani es otthon el veluk. En is 21 vagyok meg tanulok, es a szuleim folyton azt hajtjak, hogy ameddig itt elek es nem tettem le semmit az asztalra addig csak egy gyerek vagyok... De ez lehet, hogy csak nalunk van igy.


Szerintem hagyd ra majd megunja, vagy mondd meg neki, hogy orulsz, hogy torodik veled de szeretnel mar egy picit onalobb, tole fuggetlenebb lenni...

2012. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
igen nappalis vagyok, jövőre végzek a sulival és elvileg már megvan, hogy hova megyek dolgozni
2012. jan. 17. 18:31
 5/22 A kérdező kommentje:

a válaszokat köszönöm


az olyanok ne írjanak léci akik leoltanak, hogy nem tartom el magam 21 évesen

megadatott a lehetőség, hogy továbbtanuljak, diákmelóból nem tudnám magam eltartani

2012. jan. 17. 18:33
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem az a baj, hogy nem tartod el magad, hanem az hogy te még mindig otthon laksz.
2012. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

3. valaszolo


Mi az isten olyan nagy dolog abban, hogy 21 evesen meg otthon el?Tudod, a mai vilagban nem megy mindenkinek minden egyszerre es olyan huuu de konnyen. Sokkal idosebbek is elnek a szulokkel, sot a legtobb helyen tobb generacio el egyutt, ami nem egeszseges, de sajnos ez van..

2012. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Illetve ha nem tudja eltartani magat, hogy eljen kulon? Erdekelne, hogy erre milyen megoldast tudsz mert akkor mar en is koltozok akar holnap :D
2012. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
tényleg... hogy éljek úgy külön, hogy nem tartom el magam?? érdekelne, mert már kapom is össze a cuccaimat!
2012. jan. 17. 18:38
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
miért? ha abban a városban lakik, ahol a sulija is van, akkor mi a fenéért költözzön el albérletbe, vagy kollégiumba?
2012. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!