Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mi a baja Velem a...

Synesztro kérdése:

Nem értem mi a baja Velem a Szülőknek! Miért nem fogadnak el?

Figyelt kérdés

24/F vagyok, a lányok kifejezetten csípnek,

[link] [link] [link] [link] Így nézek ki, elég elfogadhatónak tartom magam, nagyon csinos lányokkal randizom, de a szülők szabályszerűen útálatosak Velem, hiába teszek meg mindent, a "kegyükért". Mostani élettársam kitart mellettem, de a szülei egyre ellenségesebbek Velem, hazugnak és képmutatónak tartanak, holott, soha nem hazudtam nekik, egy rossz szót nem szólok, a lányukat szeretem, és végletekig hűséges vagyok, káros szenvedélyem nincs, nem dohányzom, nem iszom, 17 éves korom óta bejelentett munkahelyeken dolgoztam/zok! A Fizom nem költöm ész nélkül, nem járok diszkóba minden 7végente. Mi lehet a baj Velem???


2012. jan. 17. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
talán épp az a bjuk hogy kifejezetten csípnek a lányok.
2012. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Normális külső,normális kinézet..

Én ezt látom.Bár a személyiségedet nem ismerem,így nem tudom milyen vagy.De amit leírtál magadról az is elfogadható,nincs ebben hiba..

Így nem tudok másra gondolni csak arra,hogy esetleg a szülők nem egy "segédmunkást" képzeltek a lányuk mellé..


Félre ne érts!Engem nem zavar ha valaki segéd munkás,vagy szakmunkás vagy egyetemista..Én sokkal többre becsülőm az őszinteséget,a dolgozni akarást,a lelkesedést..A dolgozni akarás benned megvan(Írtad hogy 17 éves korod óta dolgozol)

Mivel nem írtad,hogy egyetem mellett dolgozol így csak ez az 1 alternatíva jutott az eszembe..


HA ez a gond,akkor ne foglalkozz a szülőkkel.Éld az életedet,és ha egyszer elveszed feleségül a barátnődet,úgyis megbékélnek...

2012. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Eddig rossz anyóst/apóst fogtál ki.


De hát ne bánd, végülis nem velük kell élned. Mindig mindenkinek nem lehet és nem is kell megfelelni.

2012. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ava87 ***** válasza:
Lehet, hogy olyan dolgok miatt nem kedvelnek, amiket te nem is veszel magadon észre, sőt, talán bennük sem fogalmazódik meg világosan, de rossz benyomást teszel rájuk. Mert hát az alapján, amit leírtál, meg a kinézeted alapján tényleg nem tudom, hogy mi bajuk lehet veled, úgyhogy nyilván valami más oka lehet. Nem tudom, nem beszélsz kicsit flegmán? Mondom, lehet, hogy neked fel sem tűnik, de az idősebb generáció máshogy ítéli meg. Vagy mit tudom én, talán pont azért nem kedvelnek, mert mindenáron azt akarod, hogy kedveljenek. Vagy a fene tudja, számos oka lehet.
2012. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a párodat megkérdezni, hátha neki mondtak valami konkrét kifogást. A szimpátia/antipátia, nagyon nehezen meghatározható dolog. Nekem is volt a baráti körömben -pl - olyan ember, akinek imádtuk a humorát, mert egyedi, szellemes és frappáns volt. Baráti társaságon kívül, viszont sokan utálták, mert egy pökhendi bunkónak tartották ugyanazt az embert. És épp a poénjait bírták a legkevésbé.
2012. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk sem fogadják el a szüleim a barátom, pedig kedves, figyelmes, engem szeret, becsül és segít ha kell.

De én nagyon jól tudom mi a bajuk :D

Hogy nincs egy gazdag apuci a fiú háta mögött, akivel el lehetne kezdeni az életet. És nem mellesleg ígéretes jövő áll előtte.


Persze lehet nálatok nem ez a gond, csak gondoltam leírom, hátha előrébb visz ügyedben a dolog.

22/L

2012. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén szólva valami nekem is azt súgja, hogy nem okés Veled valami.


Először az szúrt szemet, hogy ahányszor Magadról írsz, az nagybetű.

Velem, Velem, Velem...

Most ha ezt nagyon ki akarnám forgatni, akkor én ebből azt szűröm le, hogy nem vagy magabiztos. De kicsit talán(!) beképzelt...

Tudod, nekem is volt egy barátom, aki állandóan arról mesélt, hogy neki milyen jó csajai voltak, képzeljem el, még szépségkirálynő is volt köztük, de még milyen szerény, meg hát ő még rúdtáncos csajjal is élt együtt stb...

Miközben én voltam az aktuális barátnője...


A srác elég jó felépítésű volt izomban, de a feje egy patkányéra hasonlított, épp egyforma magasak voltunk, nem vehettem fel magassarkút, mert máris toronyháznak éreztem magam mellette...

Később kiderült, hogy a jelleme is inkább egy patkányé.


Szóval az, hogy fontosnak tartod kiemelni, hogy "csípnek a csajok" nálam fekete pont...

Felszínes, álságos, valahogy nem okés...


Azt kellett volna írnod, hogy imádom a barátnőmet, stb...



A szülőknek elég jó orruk van az ilyesmihez.

Na meg egy lányos család általában mindig élesebben bírál...


22 éves vagyok, de apám a mai napig nem tudja feldolgozni, hogy egy napon végleg elköltözöm itthonról, és NÉLKÜLÜK fogok élni a családommal.

Anyám pedig - mivel neki sem boldog a házassága - tudat alatt az én kapcsolataimat sem tudja elfogadni.



Lehet, hogy nem is Te vagy a hibás, hanem a szülők defektesek...

Bár ha eddig minden szülő ilyen volt, az azért jelenthet valamit.



Nem tudom, milyen a lány, milyenek a szülei, de ez a diszkóba járás nálam például nem lenne nagy öröm...

Az valahogy éretlen.



Na bocsi, nem akarom, hogy rosszul érezd magad vagy ilyesmi...

De úgy, hogy senkit nem ismerek, én ilyesmire tippelnék...

De ne legyen igazam!!!

2012. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hű, ne haragudj meg, hogy ezt mondom, de nekem egy kicsit "pojácafílingem" van veled kapcsolatban, mert a képeidnek (kinézetednek) szerintem annyira semmi köze nincs a kiírt kérdéshez, hogy az már megmosolyogtató.

Egyébként valóban nem vagy hobós, de kicsit önzőnek és nagyon egoistának tűnsz (lehet ezek sem jellemzők rád, csak a benyomásom írom le), elképzelhető, hogy ezt nem szeretik a szülők. Vagy egyszerűen csak nem vagy szimpatikus. Nem szerethet mindenki mindenkit.

Fogadd ezt el, viselkedj velük továbbra is tisztelettudóan, ha hosszabb távon is együtt maradtok a barátnőddel, idővel biztos elfogadnak.

2012. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem nem haragudtam meg senkire, d ez tényleg egy értékelt kérdés, nem poénból tettem fel, igen az ábrázatom sajnos tényleg nem a valóságot tükrözi vissza, van olyan képem, melyen legalább 15 év letöltendőt adnék magamnak, és igen tényleg szeretem a párom. Volt egy elhibázott döntésem, nagyon rosszul jöttem ki az előző kapcsolatomból, házas voltam, és van egy Fiam is, de ezzel a jövendő anyósoméknak nincs problémájuk, mert a mostani páromnak, 2 másik lánytesója is van, és ők is elvált 1 gyerekes apákkal jöttek össze, jól megvannak. Igen, kérdezte már párom az anyját, hogy mi a baja velem, erre ő azt felelte hogy nem tudja megmondani konkrétan de akkor sem tettszem neki! a barátnőm 3 évvel idősebb nálam, erre is ráfoghatnánk, de ez sem mert neki volt több idősebb- fiatalabb ismeretsége is azokkal sem viselkedett másképp. Amúgy csak anyukával van baj, az apósjelöltek többé kevésbé bírnak- elviselnek. Az egyik kérdezőnek pedig elárulom, nem nagyképűségből írom a "Velem" et nagynak, hanem mert versírásnál hozzászoktam hogy a személyes megnyilvánulásokat (Te, Ő, Velem, Téged)nagy betűvel írjam, most adják ki a kötetet is amiben 30 oldalnyi versem van nekem is! 4es átlaggal végeztem Szobafestőként, most egy Zrt. festője vagyok, nem segédmunkás, anyámék nem élnek rosszul, csak nem kérek a pénzükből, a magam útját akarom járni, és nem vetem meg a 2kezi munkát! Nagyon köszönöm az összes eddigi választ. és továbbra sem adom fel, mert egy ilyen nőért, mint aki most mellettem áll, a világot is megváltanám.:)
2012. jan. 18. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Na így már azért egy fokkal jobb a helyzet...


De amúgy a Velem, ha magadról van szó, akkor is kisbetűvel írandó.

Mivel ilyenkor a nagybetű a tiszteletet fejezi ki, így visszás, ha saját magadra utaló szavakat is nagybetűvel írsz.:)


A szobafestéssel nincs gond, a versírás +pont lenne, és ebben a hozzászólásban máris máshogy írtál a barátnődről...


Szóval így tényleg nem tudom, mi lehet a kedves anyósjelölt problémája...


De ha emiatt nincsenek köztetek viták a barátnőddel, szerintem nem katasztrófa...


Esetleg a barátnőd beszélhetne az anyukájával, hogy rávaló tekintettel próbáljon megszeretni Téged, vagy legalább elfogadni...

Hiszen ez akárhogy is, de feszültséget szül, az pedig csak mérgezi a kapcsolatokat...



Sok sikert, remélem, nagy sikere lesz a könyvnek!:)

2012. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!