Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak olyan embernek kell...

Csak olyan embernek kell elmennie a temetésére akit ismertünk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen temetésre nem KELL elmenni.


Én ismeretlenére is elmennék, ha mondjuk közeli barát, családtag van a gyászolók közt, és neki segítene, fontos lenne, hogy ott legyek vele.

2012. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akárkinek a temetésére elmehetsz. Sokan ezt teszik,ha egy híres ember hal meg.

Az rokonok,vagy nagyon jó ismerősök temetésére illik elmenni,de máséra nem.

2012. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kell túlzás, mondjuk illik. Ismeretlenére akkor szoktunk, ha kolléga/kolléganő szüleiról volt szó. Egyszer egyébként voltam egy ismeretlen személy temetésén is, de akkor véletlenül rossz temetőbe mentem.
2012. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan ember temetésére szokás elmenni, akinél sajnálod,hogy meghalt
2012. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nagyfőnök(öm) anyukája halt meg decemberben. A közvetlen főnököm közölte, hogy megyünk a temetésére. Nem volt választásom.

Egyébként magamtól nem mentem volna el (nagymamámat temettük 2 hónapja, így tudtam, hogy eléggé felkavar majd).


Viszont egy barátom anyukájának a temetésén magamtól éreztem azt, hogy ott a helyem, hogy támogassam őt, annak ellenére, hogy talán 2x találkoztam az anyukájával, az is csak futólag történt.

2012. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Palm válasza:


Semmilyen temetésre nem KELL elmenni."


Az a helyzet, hogy ez az igazság,.

2012. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!