Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a nehezebben elfogadhat...

Melyik a nehezebben elfogadható számodra? Ha ugyanazon nemek szerelmesek, vagy ha unokatesók?

Figyelt kérdés
És miért ?
2012. jan. 18. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az egyneműek szerelmével semmi bajom. Vannak olyan barátaim is akik a saját nemükhöz vonzódnak. Én úgy vagyok velük, hogy otthon mindenki az csinál, amit akar.

De az unokatestvérek szerelmét, pláne, ha első unokatestvérek, azt nem tudom tolerálni. Egyszerűen azért, mert rokonok. Nagyon közeli rokonok. Volt ilyen nem egy a történelemben, és hát meg lehet nézni, milyen utódok születtek utánuk.

2012. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Elég sokan nem tudják - mint ahogy az első hozzászóló sem -, hogy akár első unokatestvérek is teljesen legálisan házasodhatnak egymással. Ha utódot is szeretnének, akkor ajánlott a genetikai vizsgálat.
2012. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyneműekkel semmi bajom.


Az unokatesók... nem tudom elmagyarázni, beleborzongok. De el tudod képzelni, hogy a tesódba vagy a szüleidbe vagy szerelmes? Nekem az unokatesó pont olyan.

2012. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Unokatesók.
2012. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha ilyet ismernétek (bármelyik) netán családotokban lenne, akkor elzárkóznál, vagy csak meg lenne magadban a véleményed, de ugyanúgy viszonyulnál az illetőhöz, mint előtte ?
2012. jan. 18. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
unokatesókat elítélem természetesen, egyszerűen undorító számomra. és hogy a másik kérdésedre is válaszoljak, ha a családomban ilyen lenne elítélném és elzárkóznék tőlük, megszakítanék minden kapcsolatot.
2012. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Nyíltan felvállalnám, hogy undorítónak tartom.

A családból többen is ezt tennék - a nagypapám elborzadna, ha két unokája összejönne.

2012. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Első vagyok.

Tudom, hogy legálisan házasodhatnak unokatestvérek is. Csak szerintem ez nem igazán elfogadható emberileg. Mint írtam szerintem túl közeli rokonok. De ez az én véleményem.

2012. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ennyien hálnak a rokonukkal, h így le lettünk pontozva? :D egészségetekre.
2012. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Az én dédszüleim is első unokatestvérek voltak, tehát a szüleik testvérek voltak. És lásd, semmi gond nem lett belőle soha.


Ugyan kicsit fura unokatesók közt az ilyesmi, de elfogadható számomra.


Az azonos neműek szerelmét semmilyen formában nem támogatom, számomra gusztustalan, legyen az férfi vagy nő.

2012. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!