Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőm barátja ki nem állhat engem, a páromnak viszont jópofizik és ez a páromnak ez még tetszik is?

Figyelt kérdés
2 hete kiderült, hogy a srác azt akrja, hogy a barátnőm(aki a kislányom keresztanyja) ne járjon többet hozzánk, szakadjon meg minden kapcsolat köztünk, mert nem bir engem, a páromat meg állandóan hivogatja bulizni.
2009. máj. 27. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

és a barátnőd hagyja az agymosást? Ő nem áll ki melletted?

Amúgy nem sokmindent tudsz tenni, ha elkezdesz hadakozni a fickó ellen lehet, hogy tennél vagy mondanál olyan dolgot, ami alapján a fickó azt mondhatná. látod, én megmondtam....

maradj higgadt, ne veszítsd el a fejedet, csak akkor nyerhetsz.

2009. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez kicsit bonyolult eset. Azonban amíg a szemedbe nem tesz valamilyen megjegyzést, addig sajnos, nem nagyon tudsz tenni semmit, hiszen a hír megmarad pletyka szintjén. Legrosszabb esetben, ha odaállsz ezzel a srác elé, akkor jól kinevet és még te érzed magad kínosan. Inkább próbáld megtudakolni a barátnődtől, hogy van-e igazságalapja a dolognak és ha igen, akkor mivel váltottad ki az ellenszenvét, hogyan lehetne ezt a gondot orvosolni a barátnő szemével? Ebben a helyzetben csak a barátnődre számíthatsz, aki reméljük, hajlandó kiállni a kapcsolatotokért és azért, hogy rendeződjön a dolog. Hiszen a barátnőd lehetett a fültanúja a vélt megjegyzéseknek, te sajna, nem voltál ott, hogy tudj rögtön reagálni.
2009. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A párodnak azzal kell kiállnia melletted, hogy ezzel az emberrel nem megy sehová. Ezért (is ) a párod. A barátnőd meg majd eldönti, hogy ő mit tesz, a párja és közted kell ezek szerint választania (mármint a párja így gondolja legalábbis...)

Neked nincs tennivalód...

2009. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A barátnőm szerelmes, nem fog kiállni mellettem, de ebbe már beletörődtem. A srácnak a fejéből pattant ki valami, hogy én szét akarom őket választani meg ilyenek, pedig én aztán tényleg bírtam. Gondoltam végre megtalálta a barátnőm az igazit, erre a pali engem kezd fúrni. Az annyira nem is zavar, hogy a barátnőm nem áll ki mellettem, hát szerelmes, majd elmúlik. De az, hogy a párom is ellenem van azért egy kicsit morbid. Lehet hagynom kéne az egészet, aztán majd megoldódik magától?!
2009. máj. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!