Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem anyukámat, de akkor...

Szeretem anyukámat, de akkor miért érzek így?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon szeretem anyukámat tényleg amennyire csak lehet.

De az a gond, hogy mindig mikor hazaérek az iskolából,megkérdezi,hogy milyen volt a suliban,hány órád volt..stb.

Körülbelül ennyi a beszélgetésünk,meg néha megkérdezi,hogy kérek-e enni,inni.

valamiért úgy érzem nem tudom megbeszélni vele a dolgokat mert ha megpróbálom vagy más témára vált,vagy közli,hogy ne fárasszam.

Egyszerűen senki nincs akivel megtudom beszélni a dolgokat,pedig néha tényleg jól esne ha kibeszélhetném magamból ami bánt vagy aminek örülök.

A barátnőim meg azok a tipikus "vihorásszunk mindenen" fajták,velük végképp nem lehet ilyenekről beszélni.

Mit tehetnék ?


2012. jan. 18. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerős. Nekem annyi előnyöm van, hogy nem bízom senkiben.

Anyukámban sem, így neki sem fogok elmondani soha semmit.

Esetleg itt anonim fórumon kibeszélheted a dolgokat, biztosan akadna levelezőtársad :)

2012. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!