Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire szeretem vagy csak...

Ennyire szeretem vagy csak gyenge vagyok? Vagy más is így reagálna?

Figyelt kérdés
Kaptam egy külföldi munkát ami 3.5 hónapra szól,de egyszerűen nem tudom itt hagyni a páromat..tudom ez az idő nem olyan sok...de már ha csak bele gondolok hogy nélküle 3 hónap akkor elmegy a kedvem az egésztől...ráadásul beszélni sem tudunk majd nagyon..maximum heti 1-szer..már nem tudom mit csináljak de a gondolattól is rosszul vagyok hogy alig fogunk még beszélni is...nem tudom mit csináljak..
2012. jan. 12. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vállald el, ha jól gondolom annyit keresnél 3 hónap alatt, mint itthon egy év alatt. Szép és nemes a szerelem, de abból nem lehet megélni. Csak 3 hónap, az nem olyan sok. Jó próbája is lesz a kapcsolatotoknak.
2012. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát igen kb annyit keresnék mint más itthon egy év alatt sem talán...félek attól hogy elmegyünk egymás mellett és eltávolodunk egymástól....a baj az hogy lehet hogy nekem ott még internetem sem lesz,tehát skypolni sem tudunk majd...maximum heti egy telefon mert nagyon drága...
2012. jan. 12. 10:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért írtam a próbát. Ha 3 hónapot nem bírtok ki egymás nélkül, hogyan terveztek egy közös életet?

A közös, esetleges, 60 év alatt 24/7ben egymáson fogtok lógni?

Kell egy kis különlét, így lemérheted mennyire komoly a dolog.

2012. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát igaz lehet hogy jól keresek,de cseszhetem ha őt meg esetleg elveszítem...tudom 3 hónap nem olyan sok...de ahhoz pont elég hogy eltávolodjunk egymástól..tudom hogy el kell vállalnom mert a pénz nagy úr..
2012. jan. 12. 10:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit, ha a kapcsolatod 3 különtöltött hónapon múlik, akkor már rég b@szhatod.

Talán nem is baj akkor, hogy így történne (ez csak feltételezés)

Hírből sem kéne olyan férfi akit csak úgy tudok megtartani, hogy a nyomában járok 24 órában.

2012. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nem irtad mióta vagytok együtt....ezis számit ám. Ha friss a kapcsolat, azt mondom ne tedd kockára, ha több éves akkor kikell birnia.


DE szerintem te már rég döntöttél:) és őszintén...énis csak akkor mennék ha jönne a párom is

2012. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
8 hónapos a kapcsolat...nem sok de nem is kevés,de szerintem ahhoz még kevés szerintem hogy ne távolodjunk el egymástól..ragaszkodunk egymáshoz ez nem kérdés..de kétségeim vannak hogy kibírja e a kapcsolat a 3 hónapot...én teljesen más életet fogok ott kint élni mint ő itthon..
2012. jan. 12. 10:26
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
tesóm kiment fél évre,mégis kibírták.max ha jók a lehetőségek,segíthetnél neki is kijutni,és akkor arany életre számíthattok.én biztos mennék,ha tehetném,de ez az én véleményem.
2012. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik szerelem el tud múlni 3 hónap alatt, az sosem volt szerelem.
2012. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy külföldön olyan nehéz lenne beszerezni egy mobilnetet, vagy valami hasonlót.

Én mennék... Az első 2 hét rossz lesz, de utána megszokod

2012. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!