Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem túl értelmes...

Lehet, hogy nem túl értelmes dolog, de akkor is félek! Mi gondoltok?

Figyelt kérdés

A gyógytesi tanárom kedden felhívta a munkahelyén az anyukámat(nem ért rá, de őt nem érdekelte), hogy hol rejteget! Mert nem voltam gyógytesin. Olyan gorombán beszélt anyával, ahogyan még az ellenségünkkel sem szokás. Háromszor is elmondta, hogy őt azért fizetik, hogy tornáztasson és hogy hol vagyok. Anya hiába mondta, hogy nem tudja, dolgozik és most emberek egészsége forog kockán. Azért nem mentem, mert matek felvételi előkészítőm volt. Mivel ez kötelező és elég pocsékul állok matekból, nem hagyhattam ki. Nem is tudtam neki szólni, mert nem találtam sehol. Mellesleg ő mondta, hogy nagy valószínűséggel megváltoznak az órák, tehát ha nem érek rá, ne menjek. Erről mit gondoltok?

Holnap viszont pont jó az időpont. Szabályosan félek találkozni vele. Amikor tornáztat, akkor megmutatja rajtam, hogy hogyan csináljam. Mondja, hogy ha fáj, ahogy szorít engem, szóljak. Mindig olyan erősen szorít, hogy minimum pár percig meglátszik a keze nyoma. Én szólok, hogy fáj, erre ő: "Ó, ezt még kibírod!" Mellesleg, ha egyszer ki kell hagynom a gyógytesit, a következő órán mindig szemrehányást tesz. Még akkor is, ha rosszul voltam. Most nagyon ki van akadva, én meg bármit megadnék azért, hogy ne kelljen mennem. Szerintetek érdemes félnem?


2012. jan. 18. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
monddolgot el a matekos neki.
2012. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*mondd el a matekos dolgot.
2012. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nagy ívben lesz@rtam mindig a tesit, a gyógytesit meg pláne. Oké, hogy kell az egészség, de nem mehet rá a felvételid. Felnőtt ember módjára mondd meg neki, hogy ott voltál, és ezentúl már nem ütközik az időpont. Viszont egy valamiben igaza lehet: nem szóltál előre, hogy ne menjen be fölöslegesen, mert úgyse mész? Ezért lehet mérges joggal. Előre kell szólni!
2012. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, most olvastam még egyszer: szóval nem találtad. Akkor meg üzenetet kellett volna neki hagyni, más tanárnak megmondani, hogy mondják meg neki, vagy emailt írni, füstjelekkel jelezni, bármit, hogy ne mondhassa, hogy nem tettél meg mindent annak érdekében, hogy előre szóljál neki.
2012. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem sokkal előtte tudtam meg én is, mert nem voltam suliban (beteg voltam)
2012. jan. 18. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Anyukád nem tud elkísérni? Vagy Apukád. Amúgy nem tapiz? Elég furcsának tűnik,hogy ilyen rámenős. Másokkal is ilyen?
2012. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak beállít olyan pózokba, ahogyan tartanom kell magamat. Csak velünk szokott így kiabálni, a többiekkel nem. Anyukám nem tud elkísérni, mert a tanár szabályosan kizavarja őt. Apukámat nem érdeki ez az egész.
2012. jan. 18. 21:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Másokat is így tornáztat.
2012. jan. 18. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:

ha valaki nem megy egy órára,akkor illik telefonálni.

Nehogy már ő ott álljon és várjon.

És te is írod, nem először fordult elő.

2012. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen durva veled, akkor tuti gyógytornászt váltanék.

Fizettek érte, akkor meg viselkedjen úgy.

2012. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!