Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gigike2225 kérdése:

Fiúknak! Ti mit gondoltok a 45/80B-s melltartó méretről? és arányos a testemhez! (ui:13éves lány vagyok) de lassan már kinövöm! Köszi az értelmes válaszoktat és lehetőleg csak az irjon aki tudja, h az mekkora!

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

45/80B???

Lehet én vagyok lemaradva... vagy Te írsz óriási baromságokat.

Am meg... SZÁNALMAS VAGY. Bocs, ez a helyzt.

19/L

2011. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a 45 az mit jelöl?


Amúgy nekem 75C van. 15/L

2011. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Okoska akk a konzum cseszte el a cimkét,me 45/80b van ráírva,de am a c nagyobb mint a b?vagy a d az nagyobb a b-nél?vagy ugyan akkora csak a formája más?
2011. jún. 9. 19:22
 4/10 anonim válasza:
100%
Mi az, hogy 45/...? Írd le légyszíves, hogy hogyan kell értelmezni,vagy legalább egy linket írj a számozás leírásáról!
2011. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

a 45 sztem a nem eu-s mértezés...


a szám a körméret, a betű a kosárméret. a B az kisebb, mint a C és a C az kisebb, mint a D. -.-" ha ennyit se tudsz, akkor mit "büszkélkedsz" a méreteiddel?

2011. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
66%

Kedves Kérdező!


- Feltűnt, hogy senki nem ismeri ezt a számozást?

(A "80B" jelölés utal a melltartó méretre, ahol a "80" a mell alatti kerületet, a "B" pedig a kosár méretét jelöli, a "45-nek" semmi köze a méret jelöléséhez, még nem európai méretezés esetén is értelmetlen.)

- Te nevezel valakit okoskának, amikor a méretezéssel sem vagy tisztában?

2011. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
80B az hatalmas egy 13éves lánynak.. nekem van akkora 17évesen.. ha tényleg akkora, akkor az szép. /a 45 az szerintem is a nem eu-s.. nekem is van ilyen melltartóm de nem tudom mit jelent.. :D/
2011. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt elég széles hátad lehet a 80-as mérettel, másrészt 13 éveshez képest óriási melled van. De eléggé szánalmas, hogy 13 évesen ezzel foglalkozol.
2011. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Há de jó nekem is akkora,remélem mindenki hallotta!Tényleg szánalom,ettől még egyik fiú sem fog hasra esni,max. ha facebook-on melltartóba pózolsz,ott így látatlanba esetleg majd kaphatsz pár szúrnálak és dugnálak féle kedves hozzászólásokat.
2011. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Az nem lehet rossz!!! Megnézhetem? Hol laksz? :)
2011. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!