Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok se szabad mászkálni,...

Nálatok se szabad mászkálni, miközben felmosás van, vagy ez csak ilyen egyéni agymenés a mi családunkban?

Figyelt kérdés
Szóval nálunk az van, hogy amíg felmosás van, addig mindenki marad a helyén, különben a még "piszkos" szobából átviszi a koszt a már tisztába.
2012. jan. 20. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez alapvetö dolog, ha NEKED ez nem természetes, akkor ott VELED van nagyobb baj.
2012. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi azért nem szoktuk, hogy ne mászkáljuk össze, azaz a lábnyomunk ne maradjon a padlón.
2012. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%
Nálunk is így van, tiszta lábnyom lenne az egész, akkor meg mi értelme volt a felmosásnak!
2012. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
99%
gyerekként én is utáltam amikor anyu rám szólt,hogy:ne akkor mászkáljak amikor felmos..-de most,hogy már a saját lakásomba mosok fel,én is mérges vagyok,hogy akkor mászkál mindenki amikor már felmostam!! és azért is idegesítő mert akkor látszódnak a lábnyomok is,és olyan a kő,mintha fel sem mostam volna. de én próbálok akkor felmosni,amikor tudom hogy nyugalom lesz.pl:ebéd után
2012. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
nálunk se.
2012. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Mi ezzel a baj? Utálom ha látom hogy össze van mászkálva és tiszta lábnyom az egész. Szellőztessetek,csináljatok huzatot,pikk-pakk megszárad,meg szellőztetni úgy is kell. Nem?
2012. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, imádlak titeket :D Akkor ezt most megmutatom a páromnak...
2012. jan. 20. 11:47
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
nálunk az van , : ha felmosás van , akkor akarunk épp átmenni az előtéren. (egyfajta hetedik érzék)(a konyha nem átjárós ) de ez úgy zajlik , felmos anyu , (vagy a feleségem) , és amiről nem tudunk. (nem mondják hogy felmosnak , agy épp otthon sem vagyunk.) és fel vagy lemennénk épp. de persze nem tiprom össze a felmosást.
2012. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
nagyon cseles vagy :-))
2012. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, ti hányszor mostok fel egy héten?
2012. jan. 20. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!