Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok se szabad mászkálni,...

Nálatok se szabad mászkálni, miközben felmosás van, vagy ez csak ilyen egyéni agymenés a mi családunkban?

Figyelt kérdés
Szóval nálunk az van, hogy amíg felmosás van, addig mindenki marad a helyén, különben a még "piszkos" szobából átviszi a koszt a már tisztába.
2012. jan. 20. 11:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem mászkálunk, ha felmosás van, mert nem vagyunk tirpák parasztok.
2012. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van otthon, felmosáskor nincs mászkálás, mert tele lesz minden lábnyommal.


Baromi fura is volt, mikor albérletbe kerültem az egyetem miatt és a lakótársaim lazán papucsban mászkáltak a frissen mosott padlón, hát azt hittem agybajt kapok, de már megszoktam, elfogadtam, hogy náluk ez a nem mászkálás nem divat. Azóta olyankor mosok fel, mikor suliban vannak. :D

2012. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 1x mosok fel. Nincs állat, nem járkálunk be cipővel, nem eszünk a konyhán kívül máshol, szóval nem indokolja semmi, hogy többször mossunk fel. Legfeljebb az előszobát mossuk fel, ha valaki behordja oda a sarat, de a többi helyiséget csak 1x.
2012. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Anyukám mindig rám szólt, h ne mászkáljam már állandóan össze. Nem hallgattam rá, figyelmen kívül hagytam. Puffantam kétszer akkorát, hogy még a macska kajás és vizes tálját is sikerült felrúgnom :D Úgyhogy okosabb valóban a helyünkön maradni :D
2012. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Mivel behordjuk a földszintre a koszt, így ott hetente talán 2-3-szor. De fent talán heti 1.
2012. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
heti egyszer de minden masnap porszivozok. es addig nem jarkalunk a felmosott teruleten amig meg nem szarad, de ez alap dolog szerintem.
2012. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

Természetes, hogy nem mászkáljuk össze, sikítófrászt kapok, ha valaki rálép a frissen felmosott padlóra.


Átlagosan napi kétszer mosok fel, ha itthon vagyok. Ha dolgozom, akkor csak egyszer.


F/42

2012. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Lol,nálunk sem szabad mászkálni:D ez alapvető dolog.

hetente 6szor szoktunk

2012. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer takarítok, de akkor nagyon alaposan. És meg ne próbáljon bárki is a vizes járólapra rálépni... azt ki nem állhatom. Nem azért takarítok fel, hogy piszok helyett lábnyom legyen.
2012. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Először is köszi, hogy kicsit felvidítottál :-)


1. felmosás közben nem mászkálunk

2. mióta kisbaba van, 2-3 naponta; ha elkezd mászni, naponta fogok

2012. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!