Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okok vezethetnek a...

Milyen okok vezethetnek a megcsaláshoz? Főleg férfiak véleménye érdekelne!

Figyelt kérdés

Stabil kapcsolatom van, annyira jól kijövünk, de még sem tudok benne bízni, ami az én hibám.


Jobban szeretem az életemnél, de annyira rettegek attól, h mi lesz ha egy nő megkörnyékezi..


Ő azt mondta, h nem kell neki más csak én, most télleg nagyon boldogok vagyunk, de a kis ördög nem alszik


2012. jan. 20. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Bár nó vagyok, de szerintem olyan játszhat szerepet benne, hogy pl. vágyik vlami újra, valami másra. Ez szerintem bizonyos évek múltán játszik szerepet.

Olyan is lehet, hogy van valami kívánsága vagy van valami amit szeretne kipróbálni, de a párja nem megy bele, nem engedi. Szerintem ilyen esetben is előfordulhat hogy keres mást...


Esetedre visszatérve. Próbálj me nem rettegni. Sajnos nem tudsz minen nőt figyelni, szem előtt tartani. csak a magad életét keseríted meg vele. Hosszútávon nagyon rossz lehet rettegésben élni. Kicsit légy lazább, és hidd el neki amit mond! :)

2012. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
1. vagyok. bár nyilván itt annak is lehet szerepe, hogy csak 1szer csalják-e meg az embert, vagy pl. éveken át, aljas módon belehazudok a másik szemébe stb. persze egyik sem jpbb, de azért az utóbbi aljasabb sokkal szerintem!
2012. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
A mai világban már minden ok lehet a megcsalásra, ez a divat.
2012. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

szerintem a klasszikus okokon kivül van még egy másik is, amiről nem sokan beszélnek, nincs is nagyon figyelemben, én ezt szeretném megemlíteni: mégpedig az az eset, amikor az ember "keresi a bajt". Tehát csetel, ismerkedik, olyan bulikba jár ahol sok minden megtörténhet, és az ördög valóban nem alszik, pont olyankor fog előkerülni valaki nagyon érdekes/izgalmas/szép, hogy megzavarja az embert és esetleg megcsaláshoz vezet, vagy a szerelem meggyengüléséhez és csak közvetetten megcsaláshoz.

érdekes módon ez a dolog nincs komolyan véve eléggé, pedig szerintem elég sok kapcsolat csúszott már el ezen, többek közt az enyém is pár éve (pedig nagy szerelem volt). a mostani kapcsolatomban tudatosan távoltartom magam az ilyen helyzetektől.

2012. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem fog neked egy férfi sem okokat felsorolni. Az utolsónak pedig igaza van. Minden ok lehet a megcsalásra, mert ez a trendi.

Exemet is megkörnyékezte egy olyan nő, aki nagyon is jól tudta, hogy neki barátnője van. Ő maga házas, mégis lecsapott a barátomra. Pofám leszakad, ha belegondolok, hogy meghívtam őt és a férjét vacsorázni hozzánk, mikor ő már folyamatosan fűzte az exemet.


Az a hülye persze belement, mert férfiból van és a rosszabbik fajtából. Én az életemnél is jobban szerettem, de úgy látszik ez nem volt neki elég...


Az a gond, hogy manapság nem kell ok, hogy valaki félrelépjen.

2012. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk az én barátom nem szeret buliba járni hál isten.


Most egy munkahelyi csapattréningen van, de annyira aggódom

2012. jan. 20. 14:43
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan mondom ezek a drágalátos férfiak meghibbantják a nõket. Túlkinálat van és mindenki ki akar próbálni mindent.

Kedves kérdezõ ne aggódjál már annyira, biztosan nem fog történni semmi sem.

2012. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%

Te írtad meg a választ:azért fog félrek#rni,mert alapban nem bízol benne. Azt hiszed,nem érzi,nem tudja ?!

És figyelem HÖLGYEIM,a nagy titok:Idegen pin@ eddzi a f@szt !

36/F

Óh,és ti NŐK mért k#rtok félre ?!

2012. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

"És figyelem HÖLGYEIM,a nagy titok:Idegen pin@ eddzi a f@szt !

36/F

Óh,és ti NŐK mért k#rtok félre ?!"


Erről beszélünk! Nem kell ide ok. Elég ennyi is.

Mellesleg biztos van legalább annyi nő, aki csapodár, mint férfi. De hogy a kérdésedre válaszoljak: én még nem csaltam meg senkit. Remélhetőleg nem is fogok. (de soha nem mondom, hogy soha)

2012. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

A megcsalásnak sok oka lehet.

-kölcsönös elhidegülés

-rengeteg vitatkozás

-büszkeség

-jövőképek ütközése

-az illető nem "élt" fiatalabb korában

2012. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!