Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okok vezethetnek a...

Milyen okok vezethetnek a megcsaláshoz? Főleg férfiak véleménye érdekelne!

Figyelt kérdés

Stabil kapcsolatom van, annyira jól kijövünk, de még sem tudok benne bízni, ami az én hibám.


Jobban szeretem az életemnél, de annyira rettegek attól, h mi lesz ha egy nő megkörnyékezi..


Ő azt mondta, h nem kell neki más csak én, most télleg nagyon boldogok vagyunk, de a kis ördög nem alszik


2012. jan. 20. 14:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
mondjuk, mi mind a ketten ki szoktunk menni egymás nélkül, de nem csaljuk meg egymást. mert eleve a barátokkal megyünk hülyéskedni, lazulni ilyenkor. meg engem meg se birnának környékezni, mert eleve 3-4 pasival megyek, akik a barátaim. szóval.. de h felhozzak egy régi példát, bár nő vagyok, de sztem az okok ugyanazok. az exem chatelgetett, sms-ezgetett másokkal, többek között az exével is, és nem értette h ez engem miért zavar. aztan volt 1 olyan h május elsejei rostélyozásra elhivta az egyik volt nőjét.. de azt se ugy h előre elmondta volna nekem, hanem egyszercsak fogta magát, lelépett h majd jön, és beallitott a csajjal.. hm.. és én még ekkor se dobtam. hanem végig tűrtem, h azt mondja h a promóciós csajoknak szebb a hajuk, meg jobb az alakjuk, meg h úgyse találok még 1 olyat aki engem ennyire szeret, aztán meg egyre rosszabb lett a helyzet, mig nem odáig fajult, h egyszercsak azon kapom magam, h ordit rám h örüljek h nem dobott ki, mint macskát sz.rni, meg h megvárhatom nála bent apukámat.. mert h az volt h nem fűtöttek rendesen, és panaszkodtam h nem jó nekem ha úgy ujjaz, h hideg a keze, és akkor bement a fürdőbe h megmossa meleg vizzel a kezét, és akkor engem hibáztatott h miattam kell leforráznia a kezét.. egyszerűen szörnyű volt, de én komolyan elhittem, h nem fogok mást találni. és akk időközben talalkozgattam 1 másik pasival. akivel aztan vegul nem lett semmi, de az ok az volt, h az akkori pasim nem bánt jól velem..
2012. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hogy ha te folyton azon aggódsz neki hogy megcsal-e, neki meg folyton bizonygatnia kell, akkor ez előbb-utóbb arra ösztökéli a férfi nemet hogy partnert váltson.

Ettől a férfiak menekülnek.

2012. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek az előttem szólóval. Én köszönőviszonyban sem vagyok a zöldszemű szörnnyel, és nem is csaltak még meg soha. Szerintem pont a bizalom hiánya vezet a megcsaláshoz.


Megmondom őszintén nekem lány létemre volt olyan kapcsolatom, amiben félreléptem, de ott is az volt a helyzet, hogy nem bíztak bennem. Én nagyon nehezen uralkodom az ösztöneimen, de a mostanit sosem csaltam meg, még a lehetőségét is messzire elkerültem az ilyesminek, mert tudom, hogy mennyire bízik bennem, és mekkora csalódást okoznék ezzel.


Ha az ember azt érzi, hogy nem bízik benne a másik, akkor meg tökmindegy, hogy valóban félrelép-e, hiszen így is úgyis gyanúban van szerencsétlen.

2012. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Figyi. Minél jobban aggódsz, minél tovább, ez egyre inkább rád lesz írva, netán elkezdessz megnyílni is szóbahozni, rossz esetben egyre többször felhozod a témát, és onnantól tényleg eléred azt, hogy esetleg megunja, és megcsal. Ez is egy kifogás.

Tudod egy férfinak is jó ám, ha bíznak benne, és nem fárasztják az ilyen hülyeségekkel, hogy megcsalás, meg más nő milyen szép kérdésekkel.

Lehet, hogy nem vagy még kész egy érett kapcsolatra azért van ez benned, vagy máris látsz a párodban valamit, ami sejtet valamit, és ezért.

2012. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
miért lettem igy lepontozva??
2012. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hiába a pasik lapitanak, csakis a nõk válaszolnak,ezért nem tudjátok meg sohasem az igazságot.:D

Kérdezõ vannak még rendes pasik és a tied is biztosan odatartozik.

2012. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%

A pasik azért lapítanak, mert kitalálták ezt a lepontozós hülyeséget. Egy férfi írt. Leírta a véleményét. Le lett pontozva a sárga földig. Ha feltesznek egy kérdést, fogadjuk már el, hogy különbözőképpen gondolkodunk.

Arra a kérdésre, hogy miért csalta meg a párját, nem lehet szimpatikus választ adni!!! Itt úgyis leveszik a fejét, akkor minek írjon???

2012. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
azért , mert a másik nő is nő. Ha hív, ha kacér, ha enged - akkor...?
2012. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 intrepid ***** válasza:
Megcsalás, meghogy mindig a pasik a hibásak. Hölgyeim! A megcsalás kétemberes dolog, kell hozzá ugyanannyi nö, mint pasi. Már statisztikailag.
2012. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!