Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy elmúljon...

Mit csináljak, hogy elmúljon ez az érzés?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal, pedig szeretjük egymást, de (jöhetnek a kövek..) családja van, a felesége tud is rólam, de nem zavarja, a gyerekek miatt vannak együtt, nem szeretik egymást. Már többször megemlítettem, hogy szeretnék vele összeköltözni, de mindig nemet mondott. Ma kerek perec megkérdeztem, hogy miért, azt mondta, hogy nem bírná ki, ha ne láthatná a gyerekeit minden nap. Én ezt megértettem, de azt mondtam, hogy nem tudom így tovább csinálni, és ne találkozzunk többet. Ez tegnap este történt, a mai napot együtt töltöttük volna, dehát így nem.. Egész éjjel felváltva sírtam meg bambultam ki az ablakon, majd hajnal ötkor elkezdtem kitakarítani a házat, illetve sütöttem három tálca sütit, hogy lefoglaljam magam (legalább a szomszédok örültek neki, mert én enni nem bírok) de most megint este van és megint nem bírok aludni és nem tudok mit kezdeni magammal :( Kérlek mondjatok valami biztatót, tudom, hogy helyesen tettem, amit tettem, és hogy nem szabad összejönnünk újra, de annyira fáj most.
2012. jan. 20. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon helyesen tetted. Majd biztos jön egy olyan aki értékeli a szeretetedet. Nyugi!
2012. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ülj le a gyerekekkel,ha már vannak olyan korúak,hogy lehet velük értelmesen beszélni.Mondd meg nekik(s persze ezen a beszélgetésen az apa is legyen jelen),hogy nem elvenni akarod tőlük az apjukat,csak te is szereted őt(de te másképp,mint ahogy ők) és az apjuknak a kapcsolata az anyjukkal amúgyse lehet soha többé olyan,mint egykor...Ha értelmesek,normálisak,megértik,ha nem,akkor meg maga az úristen se tud mit tenni velük...
2012. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem egy élőlény, elmúlik, ha nem táplálják.
2012. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor ülj le a gyerekekkel,ha a férfi szeret,és ha te is szereted a férfit...különben nem éri meg a dolog,sőt,semmi értelme...
2012. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A gyerekek még csak 7 illetve 12 évesek, lehetne éppen velük beszélni, de nem hiszem, hogy lenne hozzá jogom. Úgy gondolom, hogy ez az ő illetve a felesége dolga lenne. Az én szüleim is elváltak, én megérteném a gyerekeket is, hogy nem akarják, hogy az apjuk elmenjen, én is sírtam, mikor végül az enyém elment (meg amikor el akart.. többször könyörögtem vissza), persze utána sokkal jobb lett, dehát egy 12 és egy 7 éves gyerektől nem lehet elvárni, hogy ezt belássák. És persze a páromat is megértem, hogy a gyerekeit szeretné minden nap látni. Viszont az én életemért meg én vagyok felelős, úgyhogy ezt meg kellett lépnem. :(
2012. jan. 21. 00:28
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

"Szakítottam a párommal"

Mármint másvalaki párjával


"szeretjük egymást"

Nem, te szereted őt, ő meg a csakádját, máskülönben melletted lenne


"a gyerekek miatt vannak együtt, nem szeretik egymást."

Igen, mind ezt mondja, 200 éves mese


"Már többször megemlítettem, hogy szeretnék vele összeköltözni, de mindig nemet mondott"

Hát akkor itt az önáltatás vége. Mi kell még, hogy felfogd: csak kis kalandnak kellesz, másra nem. Esetleg megalázhatod még egypárszor magad ezzel a csúszás-mászással, vannak nők, akiknek nagyon lassú a felfogásuk. Jóhogy nem akarod azt is felajánlani, hogy te költözöl oda hozzájuk, házicselédnek.

2012. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy szeret és (majdnem..) mindent megtenne értem. És azt is tudom, hogy most neki is fáj, és valószínűleg csak azért nem keres, mert azt mondtam, hogy nekem így jobb. De nem várhatom el, hogy a gyerekei elé tegyen, és ha megtenné akkor meg én nem kezdenék vele, milyen apja lenne úgy a jövendőbeli közös gyerekünknek?
2012. jan. 21. 00:31
 8/21 A kérdező kommentje:
00:31: Tudom, hogy nem mese, ismerem a feleségét is és ő is tudja, ki vagyok. Valóban a családját szereti, de az ő családja a két gyereke, nem pedig a felesége. Én pedig ezt megértem, nekem is a gyerekem lenne az első. Úgy gondolom, hogy ha csak egy kis kaland lennék neki, akkor nem tartana 6 éve és nem vállalna fel az ismerősei és a barátai között is, és nem hagyta volna, hogy bemutassam a szüleimnek, inkább egy másik "kalandot" keresett volna.
2012. jan. 21. 00:34
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Ó, atyám. Ezt most komolyan érvnek hozod fel, hogy bizti komolyan vesz téged, ha már hatodik éve járatja veled a bolondját? Te nem akarsz saját családot, férjet, gyereket, jó lesz a másé, titokban?
2012. jan. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nyilván te jobban ismered és sokkal jobban tudod az indokokat, de kérlek tartsd meg a fantasztikus elméleteidet magadnak, esetleg oszd meg őket olyanokkal, akiket érdekel is, ugyanis nem az volt a kérdés, hogy le tudod-e írni a történetben résztvevők indítékait és tudod-e jellemezni a lelkivilágukat, hanem csak tippeket kértem arra, hogy mitől érezhetném magam jobban, illetve támogató megerősítést, hogy helyesen cselekedtem. De megkérnélek, hogy inkább ne válaszolj, mert teljesen más típusú emberek véleményére vagyok kíváncsi. Azért köszönöm, hogy megpróbáltad.
2012. jan. 21. 00:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!