Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Irigy vagyok, mire gondoljak,...

Irigy vagyok, mire gondoljak, hogy elmúljon ez az érzés?

Figyelt kérdés
A barátnőm kimegy aupairnek. Én már voltam, szerettem, de haza kellett jönnöm bizonyos okok miatt. Most kezdem az egyetemet, őt nem vették fel, és tudom, hogy megérdemli ő is ezt az utat, de mégis rossz érzéseim vannak. Pedig várom a sulit is, csak mivel ő folyton emlékeztet a kinti életemre, mennék is ki. :( Mit tegyek hogy értékeljem azt ami van és ne másra vágyjak?
2011. aug. 18. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen gondolj arra, hogy az egyetemmel (remélhetőleg) a jövődet alapozod meg. Suli után, meg nyári szünetekben is kimehetsz majd au-pairnek.
2011. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En meg rad vagyok irigy, mert en meg EGYETEMRE mennek...es most is kulfoldon vagyok es szeptemberben meg megint megyek mas orszagba...


mindenki cserelne...


en nem mennek sehova, de kell...s egyetemre jarnek inkabb a kisvarosomban MAGYARORSZAGON...!!!!

2011. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mindíg lesz olyan aki jobban él mint te,akár anyagi akár érzelmi,akármilyen szinten.

nem irigykedhet az ember örökké.Örülj annak amid van és tégy meg mindent azért amit szeretnél.Azért gondolom az egyetem fontosabb.

2011. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!