Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy a rossz...

Mit csináljak, hogy a rossz érzés elmúljon bennem?

Figyelt kérdés

16 L vagyok. Általában az emberek nekem mondjál el a dogaikat. Ennek örülök, mert ez annak a jelképe, hogy megbíznak bennem. Egy hármas barátságnak a tagja vagyok. Mindhárman legjobb barátnők vagyunk. Régen voltak gondok, de lerendeződtek. Viszont eből az egyik lány a gondjait csak nekem mondja el, ami nem is baj, én szívesen segítek neki. (Tudni kell rólam, hogy mondhatni kezdődő depresszióm van).

A barátnőm mostanában szintén kezd depressziós lenni, rossz gondolatok, egy hónapja rossz kedve van, stb. És ugye mondta nekem, hogy beszéljünk, én miatta felemntem gépre, és próbáltam segíteni neki. Ez mind természetes szerintem egy barát részéről.

Áthívott hogy 30.-án aludjak nála. Mondtam, hogy megbeszélem majd a szüleimmel. Aztán beszélgettem egy másik barátnőmmel, hogy mit csinál a szünetben...mondta nekem, hogy 30.-án átmegy hozzá az egyik legjobb barátnőm. Kérdeztem, hogy tényleg? Mondta igen.

Megkérdeztem a legjobb barátnőmet, hogy akkor most mi van, mert én nem tudok ott aludni nála, ha Ő másnál alszik. MOndta, hogy ne haragudjak, már minden össze vissza van, és ha nem lenne baj annál a lánynál aludna mert vele lesz. Mondtam, nem baj, de nekem ez nagyon rosszul esett. Végig mellette voltam, mostmeg ez. Lehordani nem akartam, mert nehogy bedepizzen megint. Viszont azóta eza szálka annyira bennem van, bocsánatot kért, de nekem ez olyan mintha azt a lányt választotta volna velem szemben, aki mellette volt. Mit csináljak, hogy a nyomasztó érzésem elmúljon?


2011. dec. 26. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem ülj le vele beszélni,hátha normálisan le tudjátok rendezni,nem volt szép hogy mástól tudtad meg,nem állt eléd,pedig a barátságban szerintem pont az a lényeg hogy megbízunk a másikban és tájékoztatjuk ha valami mégis közbejönne...túl sokat tűrtél már,állj ki magadért ilyen esetekben

egyébként ha kezdesz depis lenni minek barátkozol szintén ilyen emberekkel?csak felerősíti ezt az egészet

16/L

2011. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlreagálod az egészet és csinálod a hisztit. A barátnőd tipikus "tinidepressziós", arra a legkönnyebb mindent fogni, ez a kor jellemzője, mindenért magába akar forulni és fáj a világ. Attól, mert egyszer mégse úgy jön össze az ottalvósdi, ahogy te akarod, még nem dől össze a világ, a barátnőd sem mellőled pártolt el, de azért azt se várd, hogy mert meghallgattad, ezentúl csak te vagy neki és mindent veled akar csinálni. Megosztotta a bajait, ergó bízik benned, de ez nem azt jelenti, hogy ezentúl mindig egymáson kell lógnotok. Gondolkodj el ezen.
2011. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:) Tényleg csak túlreagálom.

Azért barátkozom vele, mert egyébként mindig mellettem állt ha kellett, bármi baj volt.

Nem azt szeretném, hogy csak velem lógjon, engem nem zavar ha mással van, csak akkor úgy éreztem, hogy én segítettem neki, és mégis a másikat választotta szórakozásnak, én meg a bajba jó voltam. Tudom hogy nem igaz, már rájöttem, csak mikor kiírtam a kérdést ez az érzés volt bennem. Köszönöm a válaszokat:)

2011. dec. 27. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!