Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza a...

Hogyan szerezhetném vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Összevesztünk múlt szombat és szakított velem. Én hétfőn elmentem hozzá és azt mondta azért, mert már nem szeret úgy, mint régen, de a szemembe se tudott nézni. Elérni sehogy nem tudom...

Rengeteg rossz dolgot tettünk egymással, egyszer annyira kikészített, hogy majdnem a szívembe vágtam egy kést(nem direkt, hanem elvesztettem az uralmam magam felett), de én ennek ellenére is szeretem. Mindent jót, normálisat amit csinálok érte teszek és bármit megbocsájtottam neki.

Hiába mondtam neki, hogy gondoljon a jó dolgokra, meg hogy milyen jó együtt, a szemembe se nézett, és azt hajtogatta, hogy neki mennie kell órára.

Hogyan szerezzem vissza? Úgy érzem, hogy minden rossz ellenére ő az igazi, és bármit megtennék érte, de beszélni se hajlandó.


2012. jan. 21. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy...hagyd....
2012. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem ő kell. Túlságosan különleges ahhoz, hogy eleresszem...
2012. jan. 21. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtanulod, hogy az emberek jönnek, mennek, de te maradsz, és a te érdeked, hogy ne kötődj túlságosan egyhez sem...
2012. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolathoz ketten kellenek, és ha ő nem partner a dologban, akkor veszett fejsze nyele...
2012. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, és lehet ám, én sem ugranék a nyakadba, ha "majdnem a szívembe vágtad volna a kést, de nem direkt"


Ugye megérted? :)

2012. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az övébe, a sajátomba.
2012. jan. 21. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, tényleg, de akkor is gáz...

Hány éves vagy?

2012. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla, szobrokat szoktam faragni, így ott volt, és annyira felidegelt, hogy ez lett.

17 évesek vagyunk mindketten.

2012. jan. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!