Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi ezt csinálja?

Minden férfi ezt csinálja?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem, és közölte, hogy ő ilyen..

Féltékeny voltam egy lányra, és azt is elmondta most, hogy megcsalt vele..

Ilyenkor mindig azt érzem, hogy végem, és nem kell nekem soha többé senki.. Ő volt a harmadik aki ezt csinálja velem..

Nálam van a gond?:(

Tanácstalan vagyok most..:/ Előre látom, hogy félni fogok majd a következő kapcsolatomtól, mert előre látom, hogy ezt fogja majd csinálni velem..:/

csak én vagyok ilyen hülye?

23/N


2012. jan. 21. 14:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%

nem kell félni, ha meg akar valaki csalni ugyis megcsal!


Inkább féltékenykedés helyett próbáld meg a barátodat megnyugtatni h mellette vagy! Bárkinél is!


20F

2012. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem minden férfi csinálja ezt pl. én nem ilyen vagyok.
2012. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

nem csak te, én sem vagyok szerencsés a szerelemben.:/ és ha az egyik ennyire megbántott, akkor érhető hogy félsz hogy a következőben is csalódni fogsz..

Csak annyit tudok mondani hogy mindig pozitívan kell hozzáállni, majd úgyis jön aminek jönnie kell:)

23L

2012. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi ilyen!


De tudom most mennyire rosszul érzed magad. Én is voltam megcsalt fél.

Utólag derült ki, amikor már összeházasodtam (!) az illetővel és gyerekünk is született (!), hogy míg jártunk addig folyamatosan csalt több csajjal is, az esküvőnk előtti éjszakát is egy csajóval töltötte édeskettesben és nem csak barkobáztak...

Válás lett a vége mert nem bírtam elviselni.

És én ezek után szerinted hogy indultam neki egy következő kapcsolatnak?! Akkor azt hittem minden férfi egy disznó és csak kihasználja a nőket.

És láss csodát, az élettársammal 8 éve vagyunk együtt, a mai napig imádjuk egymást, tudom hogy mi vagyunk a mindenei, értünk él, és esze ágában sem lenne soha hogy megcsaljon. Maximálisan megbízok benne!

2012. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem minden férfi ilyen, de amelyik nem ilyen, az nem is túl népszerű a hölgyek körében.

(Tudd be az evolúciónak, hogy olyan pasikra buksz, akiknek az utódai szintén jó esélyjel "a legyet is röptében" kategóriába fognak tartozni, így sok kisunokával ajándékoznak majd meg, még ha ezeket nem is fogják elismerni!)

2012. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

Minap volt egy hasonló kérdés. Mi a francot kell féltékenykedni,már előre ? Menekülnek Tőled,tudod ?!

Egyébként meg szerintem minden férfi egy strici és minden nő egy kurv@.

Lehet lepontozni.

2012. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

de ő nem tudta hogy féltékeny vagyok a csajra...

nem is említettem neki, csak magamban.

2012. jan. 21. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os!


Akkor te saját magadat is ennyire leminősíted? Én nagyon örülök neki ha te őszintén bevallod hogy az vagy ami, de azért nagy butaság általánosítani ezt mindenkire.

Nem lehet mindenki olyan mint te, na!

2012. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 6.!


Tudsz róla, hogy a válaszoddal magadat minősíted?

2012. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hidd el tudta, hogy féltékeny vagy. Én is tudtam, hog
2012. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!