Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a barátom...

Normális, hogy a barátom ilyen miatt veszekszik velem?

Figyelt kérdés

Ma megyünk egy ismerőst meglátogatni a kórházban (Budapest közeli településen). Telefonáltunk, közben mondtam, hogy megnézem, miként jutunk el oda. Amikor mondtam az alternatívákat, akkor elkezdett ordítozni, hogy nem kell azt megnézni, igaz, hogy ő is már 3-4 éve volt arra, de tudja, hogy kell menni. Megkérdeztem, hogyan, erre annyit mondott, nem tudja melyik busszal, de majd felszállunk Örsön valamelyikre, és megyünk. Mikor mondtam, hogy ez nem valami jó ötlet, erre még jobban hisztizett.

Szerintetek? Ez normális?


2012. jan. 22. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen normális. Egy idiótától.
2012. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ezek után ne tegyél semmit, hagyd rá magad. Aztán meglátjátok, kinek volt igaza.... (borítékolom neked).
2012. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
A barátod fogyatékos.
2012. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
menstruál
2012. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
tipikus pasi viselkedés... azt hiszi jobban tudja, mert közlekedés
2012. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ez nem normális dolog, de a pasik nagy része azt hiszi, mindent jobban tud. Mikor majd eltévedtek és megemlíted neki, hogy te meg akartad nézni az útvonalat, majd legyint egyet, hogy "most már mindegy, ne is idegesíts ezzel".
2012. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Áh, azóta rendeződött a dolog. Felhívott, hogy indul, és most már tudja, hogy a busz az Árkád mellől indul, de nem tudja melyik. Megkérdeztem, melyik kórház pontosan, innen meg már meglett az útvonal terv. Utána persze egyből jött, hogy ja, én is tudtam, hogy azzal a busszal kell menni. -.-"
2012. jan. 22. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez a srác egy idióta, én hagynám hogy megnézzük azt a hülye térképet, és legalább nem tévednétek el, mert szerintem biztos el fogtok amekkora s*ggfej a barátod - már ne is haragudj, de egy beképzelt farok!
2012. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Veszekednie nem helyes. Ettől még van jól felismerhető oka a viselkedésének. Az meg rajtad áll, hogy elintézed-e a dolgot annyival, hogy ez nem normális a részéről, és nem kéne veszekednie emiatt, vagy megpróbálod okosan kezelni a helyzetet, és mindketten jóljártok.


Amit fontos tudnod, hogy a barátod részéről ez nem helyes, de teljesen normális viselkedés. Olvass el bármilyen férfi-nő kapcsolatokról szóló könyvet (tudom ajánlani pl. az "A férfiak a marsról, a nők a vénuszról jöttek" címűt), szinte biztosan megtalálod benne ezt a jelenséget magyarázattal.

Kivülről nézve nyilván hülyeség. Semmi baj nem lesz attól, hogy te megnézed a térképet. Belülről viszont ő egy kicsit másképp éli meg, és nagyon is érthető magyarázata van.

2012. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felszálltok a gödöllői hévre és ennyi... :-/,
2012. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!