Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyu veszekszik a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu veszekszik a barátom miatt mert ő szerinte becsap, a barátom meg azt modja hogy kezd egyre rosszabb lenni a kapcsolatunk, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
anyu szerint a barátom ugráltat,és idegsokkos is vagyok,a hétvégén nem engedett le hozzá erre a barátom meg rögtön azt vette le hogy eltiltott tőle és már kezd romlanni a kapcsolatunk :/ ha lehívom magamhoz vagy nem válaszol semmit vagy eltereli a szót 20/L
2011. dec. 19. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
ANYUKÁDNAK TÖBB AZ ÉLETTAPASZTALATA MINT NEKED BíZZ BENNE
2011. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen elsővel értek egyet.

Másrészt:

1, Párodnak meg kell érteni, hogy mi a szitu.

2, Dönthet h ebben a formában jár veled, viselve anyud nyűgjét. ( ami valószínű jogos )

vagy küzd anyud bizalmáért.

( megjegyzem nekem meglett mondva h jobb ha tudom hol a helyem :DD de ki nem szarja le? továbbra is együtt vagyunk és lassan nagyon lassan javulgat a viszony :) Küzdjön érted és idővel jön a bizalom is :))

2011. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5 hónapja vagyunk egyűt és még csak most fordult elő hogy nem engedet le barátomhoz és a barátom rögtön eltiltásra gondolt,nem lesz ennek jövője sajnos :(
2011. dec. 19. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Be voltatok már mutatva egymás szüleinek?

Ha igen, akkor próbáld megkérni, hogy töltsetek több időt nálatok, hogy lássa anyud h nincs oka rá ( feltéve hogy te is úgy vagy vele h nem jogos amit csinál ).

Ha nem hajlandó ennyibe belemenni érted, akkor sztem amúgy is mindegy.

Meg most nah... egy 17 éves srác is csak srác még :)

2011. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
anyukádnak valószínű igaza lehet! tetszik vagy sem...
2011. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

UI:

Utolsó mondat semmis.

Kevertem előző topiccal. ( többit ide szántam :D )


viszont így még valami.

Azért te is egy 20 éves csaj/nő vagy... szóval kicsit próbálj jobban a sarkadra állni :)

2011. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem hajlandó lejöni max. ha volt lent 3x most is úgy volt hétvégén hogy írtam neki ha látni akar akkor jöjjön le erre meg ő azt írta hogy kezd elromlani a kapcsolatunk
2011. dec. 19. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!