Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itthon az, hogy...

Miért van itthon az, hogy bármit elmondok bárkinek, és már 10 percen belül az egész család tud róla?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Unatkozik a csapat de nem vallják be, és problémákat kreálnak...
2012. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dettó nálunk is ez van, ezért nem mondok senkinek semmit. ;]
2012. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pletykafészkekből áll a családod. Ha tisztában vagy ezzel, akkor semmi gond. Bizalmas kapcsolatot ne velük keress!
2012. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen a családod.. minden családban van ilyen.. nálunk pl jött a hir nénikémtől hogy (nem az ő fiát) unokaöcsém kórházban van mert megverték a cigányok.. egyből ment a telefon az anyukájának hogy uristen, aztán kiderült, hogy valóban kórházba van unokaöcsém, de azért mert taknyolt egyet a lépcsőn....
2012. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is ez van. :S

Illetve volt, egészen addig, amíg egyszer nagyon keményen le nem osztottam Anyumat. A szitu a következő volt: éppen menstruáltam, nagyon fájt a hasam, ráadásul a munkahelyen is nagyon felhúztak. Alig vártam, hogy hazaérjek. Bátyámék itt voltak, örültem nekik, beszélgettünk.

Valamit beszólt unokahúgom és bátyám megkérdezte, hogy mi a bajom. Én mondtam, hogy semmi, csak sok volt a h*lye a munkahelyen. Erre anyám benyögi, hogy jajj hagyd mert éppen megvan neki. Na kikeltem magamból, hogy mégis mit képzel, mi a f*sznak kell az egész családomnak tudnia erről, főleg a bátyámnak, semmi köze hozzá, és remélem most jobban érzi magát, gyorsan plakátra is tegye ki és ragassza tele az utcát velük.


Utána én voltam a b*nkó, de végülis hatásos volt...

2012. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!