Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyukám,...

Miért nem engedi anyukám, hogy legalább hétvégén azt csináljam amit akarok?

Figyelt kérdés

Nem megyek soha buliba, nem cigizem, nem dohányzom. Jó tanuló vagyok. Nem vagyok rászorulva esti partikra meg ilyesmire.

Ma épp számítógépezni akartam, mert hévégén vére tudok. És már pattog, hogyha pár órát itt ülök. Nem tetszik neki semmi amit csinálok, nem lehet neki megfelelni, nem hagy élni a saját szobámba. Mit vár ? Jobb lenne neki ha mennék kocsmába ? Egyszerűen nem értem. Minden ismerősöm legalább hétvégén szabadon mozoghat, de neeem ez itt nem, itt nincsenek "bezzeg a többiek", de amikor arról van szó, amiben neki lenne jobb akkor "bezzeg az xy gyereke"


Köszönöm a válaszokat !

16/F HUNGARY


2012. jan. 21. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg, mégis mit szeretne?
2012. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

az ilyen anyától messze menekülni kell. nem normálisak.

ülj le vele beszélni.

2012. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Inkább mondd neki, hogy üzenem, hogy gratulálok, hogy ilyen fia van, és hagyjon legalább egy kicsit kikapcsolódni. Viszont nem tettél rossz fát a tûzre, hogy ennyire ellenõriz?
2012. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha le is ülök akkor úgyis csak az lenne, hogy nem ülhetsz ott sokat, nem engedem, akkor se, hagyj ezzel.

Nem tom mit akar, ha tévézek egész nap, akkor azért nem szól. Nem tudom mit akarhat tőlem.

2012. jan. 21. 21:58
 5/10 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak

Nem csináltam én semmit, mindig leviszem a szemetet ha kéri átmegyek a boltba, tesómért a suliba. Ha valami rosszat teszek akkor megmondja, hogy büntetés van.

2012. jan. 21. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem kezdj el önállósodni, előtted az élet, most bulizd ki magadat!
2012. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Anyád egy tipikus elnyomó. Amíg ki nem vívod a szabadságodat, rabszolgaságban fog tartani. Tegyél zárat a szobádra, vagy menj el valahova éjszakára, idd le magad és menj haza részegen. Aztán mondd meg neki, hogy ő tette ezt veled, és ezt fogod csinálni mindig, amíg békén nem hagy.
2012. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a helyedbe én is elmennék bulizni

én minden hétvégén megyek ilyen-olyan bulikba, a félévim egész jó lett nem tiltanak semmitől 16F

2012. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Menj el bulizni! Most mit fog veled utána csinálni, leordítja a fejed?- Ordítsa csak. Jöhet utána megint xy csemetéivel,az se érdekeljen. Vagyis hát jó nyilván érdekel,nem jó érzés ezt hallgatni folyamatosan. Na de ekkor mondd el neki,hogy mit érzel és hogyha ezt folytatja akkor el fog veszíteni téged.
2012. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. jan. 22. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!