Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már kezd elegem lenni a párom...

Már kezd elegem lenni a párom anyjából. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval a párommal még mindig az anyjáéknál lakunk mert tudni kell a páromról h nagyon anyás,semmi pénzért nem hagyná itt..Az anyja meg olyan ám h ha mi ketten el akarunk menni valahova akkor sírva fakad meg rosszul lesz meg öngyilkos akar lenni!Jövő hónapba leszünk 3 éve együtt és már el akarok menni külön lakásba mert elegem van nagyon.Meg milyen dolog már az h az anyja mondja meg h mikor lehet gyerekünk??Az anyjának biztos kényelmesebb így hogy tudja h a pici fiacskája pénzeli..A párom azt mondta h azért nem kéri meg a kezem mert akkor nem eszünk hónap végén..Baromira idegesít..de szeretem és hülye vagyok mert még mindig vele vagyok...24/L
2012. jan. 22. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

A párod hány éves? Amúgy anyuci pici fia. Mi az, hogy akkor lesz gyereketek, ha anyuci megengedi???

Hagyd ott, mert sosem fog változni.

2012. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Hogy mit tehetnél?!Hát talán leléphetnél!Ennek a kapcsolatnak nincs-normális-jövője.Az anyuka,és a fia se 100-as,az biztos.
2012. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a párom 27 és sajnos vele se tudok ilyenről beszélni mert mindig anyukát védi..legalábbis én így érzem
2012. jan. 22. 15:13
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem sértésből írom,de tényleg lökött vagy,hogy még mindig nem tettél pontot a végére.

A párod csak kifogásokat keres ami egy kicsit röhejes is.

Én már rég megtettem volna a következőt.

Kinéztem volna egy albérletet amit még akkor is tudnám fizetni,ha egyedül kell ott élnem.Majd odaállnák a srác elé,hogy pakoljon költözünk.Anyuka meg nyugodjon meg,hétvégenként meglátogatjuk..ennyi.Ha a srác nem akar költözni,akkor nincs miért együtt élni vele tovább.Akkor felesleges volt az elmúlt 3 év,és a többi is ami jönne..

2012. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Öld meg!
2012. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

felhoztad már, hogy vagy ketten mentek, vagy mész egyedül, de te mész?

arra vagyok kiv., hogy mi a reakciója arra, hogy elhagyod, és öregedhet meg anyucival.

2012. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól látod a helyzetet, tényleg hülye vagy, hogy még ezzel a pasival laksz. Közöld vele, válasszon, vagy különköltöztök A MAMA NÉLKÜL!!!!! vagy viszlát. Kár kitartani mellette mert nem fog változni. Amíg él az anyja Te csak második leszel.

35/F

2012. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Imadlakemesének köszönjük az értékes hozzászólását.
2012. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,hogy hasionló helyzetben vagyunk.

Én is a pároméknál lakom,és annyira rossz,alig várom,hogy külön tudjunk menni.

És sajnos anyós nekünk is beleszól,hogy mikor mehetek el gyesre.

Ő védőnő,és egyáltalán nem látom azt rajta,hogy örülne neki,ha teherbe esnék,.Azt mondja mindig,hogy az ő házába nem,majd ha külön megyünk nem érdekli,hogy mit csinálunk,de amíg ott élünk addig szó sem lehet róla.

Nem is szülénék az ő házába mostmár ha fejre állna sem.Utálom,gyűlölöm őt!!!!

2012. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez valami szörnyű... Nincsen életetek. 24 vagy, még leléphetsz, jól fontold meg, hogy így akarsz-e élni még 20 évet amíg esetleg a drága mama szép álmokra szenderül. Akkor már 44 éves leszel... ki kéne használni, hogy fiatalok vagytok, én nem maradnék a jelenlegi pároddal.
2012. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!