Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya férfigyűlölő és rám...

Anya férfigyűlölő és rám akarja erőltetni! Nagyon elegem van már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szereti apát, de nem válnak el. Na mind1. Nemrég összejöttem egy sráccal. Már most hallgatom, hogy biztos át fogja b@szni a fejemet, meg hogy minden férfi egy k*csög, ja a szokásos meg, hogy sose menjek férjhez és gyereket se vállaljak ha jót akarok magamnak.


Nekem számít anya véleménye, mert hát mégis csak az anyám. De már ott tartok, hogy kezdek kiábrándulni a barátomból... Meg szüleim nem is kedvelik, mert "új". Más, mint az eddigi barátaim, más, mint az ő kedvencük...


Mit tegyek? Nagyon lehangoló!


17/L


2012. jan. 22. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szemét férfiak, ez tény.. De vannak kivételek is! Egy kapcsolatba vannak hullámvölgyek, de ez nem azt jelenit, h törvényszerűen meg fog csalni.


Meg találni azt az egyet aki nem olyan. Így egyedül fogsz maradni.. az meg nem jó. Előbb utóbb a te baráti körödbe is férjhez mennek.. gyereket vállalnak majd.

Te meg majd akkor jössz rá h milyen jó lenne ha lenne társad.


Azért mert anyukád ilyen.. nem tudsz vele mit csinálni. Egyik fülön be a másikon ki

2012. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De én kicsit sem vagyok olyan, mint anya! Ráadásul ha megcsalna valaki, nagy cucc.. Én se vagyok szent. De most nem erről van szó. Én szeretnék majd családot, gyereket, férjet...


De anya meg nagyon rám akarja erőltetni ezt az egészet. Nem is értem, mit vár.. Hogy soha többet ne legyen barátom? Csak mert ő mindig benézte a pasikkal??

2012. jan. 22. 17:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul szerintem pont most találtam meg azt, aki nagyon illik hozzám, erre ha ezt most tönkreteszi ezzel a negativitással.. :((
2012. jan. 22. 17:48
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Talán közölni kéne vele, hogy ne rajtad élje ki a csalódását ezt a te életed azt csinálsz vele ami neked jólesik. A negatív kisugárzásait meg irányitsa másfelé.
2012. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csak bologatsz és egyik fülleden be másikon ki... nekem anyum azt szokta mondani hogy ne öregedjek meg... ilyenkor a válaszom hogy akkor haljak meg fiatalon? meg ez mellé a sose menj férjhez, sose szülj gyereket... ezeket nem kell komolyan venni
2012. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Inkább nem reagálom le.. Ha lereagálom tudom mi lesz.. Még az is lehet, hogy utálni fogják, nem aludhat itt, stb.. Az meg nagyon nem lenne jó...
2012. jan. 22. 17:56
 7/11 A kérdező kommentje:
De anya nagyon komolyan mondja. Szerintem utálja apát. Amikor régen veszekedtek, néha kés is előkerült..
2012. jan. 22. 17:56
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem anyud klimaxol...csak gondolj bele..te se lennel ,ha nem szerette volna apudat... :D
2012. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na de 43 évesen klimaxol?
2012. jan. 22. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Bizony! Sokaknál a negyvenes éveik elején kezdődik.
2012. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!