Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MÉrt kell erőltetni? Mért...

MÉrt kell erőltetni? Mért ilyen? Nem bírom nem tudom mit kne csinálni!

Figyelt kérdés
Suliba ötös tanuló vagyok most.Tavaly iszonyú rossz jegyeim voltak de elahtároztam hogy idén belehúzok.Eddig csak ötöseim meg négyeseim vannak és ezt így tervezem tovább is.De az osztályfőnök meg anyu nagyon erőltetnek egy idióta színjátszó szakkört mert szép a hangom és jól szavalok.De nem akarok! Mért nem elég hogy jól tanulok? Ha azt mondom hogy nem akarok menni akkor az a baj.Ha azt mondom hogy elmegyek és utána mégse akkor az a baj.Azt mondja az of hogy elzárkózok az oszálytól.De sajnálom túlük el is akarok.Nem akrok olyan lenni mint ők.Ők kétszínűek,és általánosba ők voltak a csöndesebb típus itt meg kinyílt a csippájuk és minden velük szembejövő embert megszólnak.Tavaly még barátaim voltak,mi voltunk az osztály közepe de mostmár nem akarok az lenni mert meg bántottak és már nem tetszik ez az egész hogy másokat sértegetnek nem akarok ilyen lenni.Na mindegy.Találtam pár aranyos csajt az osztályba akikkel idén elvagyok.De nem csüngünk egymás nyakán csak van hogy együtt röhögünk egymásmellé ülünk stb...Nem akarok szerdán menni egy kirándulásra ahova a suliból sokan mennek és az osztályból is.Nem kötelező menni csak az megy aki akar de én nem akarok.Erre olyant mondott az osztályfőnök hogy állítólag én elzárkózok meg ilyesmi és hogy ez neki nem tetszik és elkell mennem színjátszóra.De miért én nem zárkózok el mindenkivel jóba vagyok szoktunk szünetbe beszélgetni együtt elmegyünk a büfébe..Nem értem.Szerintetek?
2011. okt. 3. 15:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az csak egy dolog hogy nem mindenkivel vagyok jóba elég nekem 3-4 csaj akikkel ellehetek.Nagyon nagy az igényem barát téren és ők azok akik nagyjából megfelelnek nekem.Erre ilyent mond,ez annyira fáj hogy kívülről így látja pedig komlyan nagyon jól megvagyunk szeretnek is hívnak szünetekbe is..Nem értem.
2011. okt. 3. 15:05
 2/16 anonim ***** válasza:

Tök ügyes vagy, hogy tudtál változtatni a jegyeiden, ez óriási dolog!

Az is tiszteletreméltó, hogy beláttad, a régi társaságod nem jól csinálja, hogy bánt másokat.

Az osztályfőnököd valószínűleg annyit lát, hogy hirtelen megváltozott a viselkedésed, az osztályközepe társaságból kikerülve visszahúzódóbb lettél, és aggódik, nehogy teljesen elmagányosodj. Biztos a szüleid is így vannak vele.


Esetleg beszéld meg a szüleiddel, hogy teszel egy próbát a színjátszóval, elmész, megnézed, és utána döntesz, hogy tetszik-e...?

2011. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tyű-ha, hát ezt én sem értem:D
2011. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 MarySue ***** válasza:

Hány éves vagy mókuska? :) nagyon tetszik, ahogy leírtad a problémádat, értelmes kölyök lehetsz!

Én régen énekkarban énekeltem, de utáltam, sose akartam menni, most meg már azon sírok, hogy milyen jó lenne megint :/ hiába mondjuk azt h ne csináld, ha nem akarod, hiszen a szülők nagyban befolyásolják az életünket. Szerintem le kellene ülnöd a szüleiddel, és szépen elmesélni nekik mindent, meg kérjék meg az ofődet, hogy ne piszkálgasson.

2011. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet mert ha egyszer elmegyek akkor kötelező.Állítólag hogy semmit nem csinálok.De nagyon sokan nem csinálnak semmit mért vannak így kiakadva?
2011. okt. 3. 15:13
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy szeretnél vele tanítás után négyszemközt beszélni, és mondd el neki ezeket.

Azt is mondd el, hogy a színjátszóba nem szeretnél menni, mert nem szeretsz közönség előtt szerepelni (ha szeretsz, akkor is ezt mondd, ez hihető), nagyon izgulsz.

Pont elég ha jól tanulsz és van pár barátnőd.

A kirándulás csak 1 nap, oda elmehetnél, és akkor mondhatnád, hogy nem is zárkózol el, csak a színjátszót nem akarod (ami nyilván sokkal több időt vesz igénybe). Mondd, hogy suli után inkább sportolni szoktál vagy sportolni szeretnél, úgy kell beosztani az idődet.

2011. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már sokszor megígértem az ofnek hogy elmegyek és már kínosnak érzem mert sose mentem el.De nem értem hogy ő mért nem fogja fel hogy nem akarok... 15 vagyok krva szkképzős..pedig gimibe kedztem de a legjobb barátnőm szakképzőbe járt és vele akartam egy osztályba lenni.És tádám.....nem érte meg már nem agyunk jóba velük vesztem össze...Nagyon bánom hogy ide jöttem iszonyatosan szánalmasnak és lenézettnek érzem magam.Tavaly azért nem tanultam mert ugye ők se tanultak és gondoltam az a menő hát nagy lszart majdnem megbuktam SZAKKÉPZŐBE MEGBUKNI!!! nagyon égő úgy szégyenlem magam!!
2011. okt. 3. 15:17
 8/16 A kérdező kommentje:
De akkor azt mondja hogy semmit nem csinálok.Nem véletlenül! Azért mert ez az iskola 0 színvonalú és nem szeretnék olyan lenni mint ők !
2011. okt. 3. 15:24
 9/16 A kérdező kommentje:
írnátok még válaszokat??:)
2011. okt. 3. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg azért nem érti meg, hogy nem akarsz menni, mert megígérted, hogy mész. Mondd meg, hogy nem akarsz, akkor megérti. ;)
2011. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!