Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért gonoszkodnak mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gonoszkodnak mindig az elhagyott felek? Miért kell erőltetni ami nem megy?

Figyelt kérdés

A párom már 3 éve elvált mert nem működött a házassága,most már az én férjem de az exe(akivel van közös gyerek) állandóan gonoszkodik,próbálja megkeseríteni az életünket amennyire csak lehet,mert ő még mindig szereti a férjem és vagy vele vagy senkivel alapon arra tette fel az életét hogy minnél több problémát kreáljon nekünk.

Nem tud tovább lépni egyszerűen.


Milyen ember az ilyen?és mivel lehetne rá hatni?Találkoztatok már ilyennel?


2011. febr. 15. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
és milyen ember az, aki otthagy egy nőt egy gyerekkel?
2011. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Hogyne persze, bár az én exem csak dumál rólam, hogy hüvelygombám van, ill, hogy biztos csaltam azért dobtam őt, és sajnáltatja magát. Illetve tett egy ilyen megjegyzést is hogy jól meg kéne verni engem meg az új barátomat is. És a többi. Szóval sértve és megalázva érzi magát, és ezt csak így tudja szegény kiadni . Na meg jól bekábszerezve . De ez már hál istennek nem az én gondom, hanem a jövendő utódomé :) Ez már egy éve volt, most azt hallottam azt híreszteli hogy az új palimnak csak a pénzét költöm, máshogy nem is lehet :) mert annyira csúnya a pasim hozzá képest, hogy azt én nem szerethetem :)

más: próbáld ne magadra venni ezeket , kakkints rá, amíg a szó szoros értelemben nem tesz neked keresztbe , nem árt melóhelyen vagy családban vagy esetleg tettlegesen, addig tojjál rá. Mondani meg hagy mondja a magáét, tudom hogy sértő engem is bántott nagyon, főleg hogy szerettem, és úgy kellett ott hagynom a drogja és stb miatt, de túl kell lépni az ilyen fogyatékosokon!!

2011. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
A férjem 15 éve elvált de az exe még mindig próbál szemétkedni.Mi egyszerűen megoldottuk a dolgot nem beszélünk vele.Ha felhív a hülyeségeivel,vagy küldi a sok idióta smsét nem válaszol a férjem vagy lerázza .Könnyű így mert a gyerekek nagyok.Felrobban hogy levegőnek van nézve,még a gyerekei is kiröhögik,pedig vele élnek.
2011. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A gyerek már 21 éves kedves első!!!

Nem szabad elhamarkodottan ítélkezni,anyukád nem tanított meg erre???

2011. febr. 15. 14:33
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha sokat akadékoskodik, lépten-nyomon keresztbetesz, egyszer-kétszer jól meg kell leckéztetni. Én egyáltalán nem vagyok az a "megdobnak kenyérrel, dobj rá sziklatömböt" tipusú ember, birkatürelmű vagyok, de párszor már kihozott a sodromból az exem. A lehető legmocskosabb dolgokban leli örömét. Rendőrségi feljelentések, a közös gyerekünk agyát tömi folyton, vadítja ellenem, szegény gyerekem már lelkileg odavan ettől a mocskolódástól. Az meg már csak hab a tortán, hogy fűnek-fának, ismerősnek-ismeretlennek (!!!) elsírja a bánatát, hogy őt, a tökéletes nőt otthagyta valaki! Szóval szellemileg egy nagy nulla! Azt persze nem reklámozza, hogy miért is hagyták ott. Hogy a gyerekével soha nem foglalkozott egy percet sem, de a hapsizgatás azért ment folyton, arra volt neki igénye és energiája, stb...

És tényleg nem vagyok bosszúálló tipus, mint ő, de azért jól esett hallani, hogy tettem ellene egy viszontfeljelentést, ami nyomán jól meg is büntették. Igaz, ezt is képes volt a gyerek lelki nyomorítására használni. ("látod fiam, most azért nem tudok neked extra hiperszuper játékot venni, mert az a mocsadék följelentett")

Mindenesetre kapott szóban finom utalást, hogy ha továbbra sem hagyja abba a kisstílű játékait, a fagyi előbb-utóbb megint vissza fog nyalni. De ha nem bánja, játszhatunk így is...

Nagyon sokáig tűrtem, nem reagáltam a kis dolgaira. Bíztam benne, hogy ha látja majd, hogy nem idegesítenek fel a dolgai, abbahagyja, megnyugszik. De nem így történt, ő is a bosszúra tette fel az életét. Mindig is olyan volt,leginkább abban lelte örömét, ha másokat megleckéztethetett, kirugathatott, stb. De most, hogy látja, hogy nem fogom magam hagyni, felvettem a kesztyűt, kicsit alábbhagyott.

2011. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Úristen! 15 év után is képes valaki szemétkedni, nem képes túllépni? Akkor már nem is reménykedem, hogy az én exem 2 év után lassan csak megunja a szemétkedéseit. Hogy lehet emberekben ennyi energia a szemétségre? Ahelyett, hogy továbblépne, és a saját boldogulásával foglalkozna!
2011. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha miattad valt el, akkor meg van a valaszod. Majd mikor toled is elval, akkor megerted, hogy milyen nehez lenyelni ezt egy ex-nek.
2011. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem miattam vált el a férjem!

Engem is hagytak már el mégsem vagyok szemétkedős típus,és nem zaklatom egyik exemet sem.

Ha egyszer már nem szeret és nem akar velem élni valaki akkor ennyi,továbblépek és boldog leszek valaki mással.

2011. febr. 15. 15:07
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem birja elviselni hogy mint nő már nem kell csak mint a ygerekek anyja van jelen a párod életében.Én férfi exbe tudok ilyet aki nem bírta elviselni,hogy nem kell nekem,szivatott meg minden de mikor közöltem,hogy bármit tesz én laszarom,mert számomra jelentéktlen,mert annyira sem érdekel,mint a tehénszar az útszélén,akkor lesett neki a dolog azóta békén hagy minket.Határozzottan kell leépíteni az exeket...
2011. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Én nem értem az ilyen embereket..

Én is elváltam és nekünk is van közös gyermekünk..A volt feleségem és én is újra házasodtunk,sőt nekem a mostani házasságomból is született egy gyönyörű kislányom..Az exemmel mai napig jó barátságban vagyunk.A közös fiúnk miatt mindig arra törekedtünk,hogy ő ne érezzen semmiben sem hiányt..É fizetem rendesen a gyerektartást,és bármikor jöhetett a fiam ha akart..nem korlátozta soha,nem tiltotta mostani feleségemtől sem..Ismerjük egymást..Amikor a fiam születésnapja van,én mindig csinálok neki egy kerti partit ahová az exem is jelen van..A két "feleség" jóban vannak,nem riválisok,hiszen én a feleségemet szeretem,az exem meg imádja a férjét..Ez így lenne normális.Ha valami egyszer elromlik/véget ért azt hagyni kell ,és tovább kell lépni..Mi értelme egy életen át tönkre tenni több embert is?

A kislányom is imádja a bátyát,és "Andikát" ahogy hívja az exemet..Ez a béke így jó ahogy van..Miért jó ha kínzunk másokat??Ez az élet nekik??

41/F

2011. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!