Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19/L vagyok,167cm,54kg,...

19/L vagyok,167cm,54kg, szerintem teljesen ideális. De anyumék orvosi esetnek tartanak, hogy annyira vékony vagyok, és el is akarnak vinni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
teljesen normálisan étkezem, reggel 1 kenyér mindeféle kaja rápakolva cappucino tízóraiként túrórudi ebédre ami van itthon mindig főtt normális étel+leves! délután egy szelet csoki este meg egy zöldség,mellette sok sok víz. És Így vagyok ennyi amennyi, szerintetek is annyira vékony vagyok ,hogy orvoshoz kelljen vinni? Mert szerintem kicsit abszurd, és nem tudom meggyőzni szüleimet,hogy ez normális...mit tehetnék?
2012. jan. 22. 20:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is 168,56 vagyok,szerintem ez pont normális.
2012. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj. Ez nem vészes, de nekem nem lennél akkor se ideál ezzel a súllyal. Bocsi, de nekem nem jönnek be a vékony lányok. Viszont a szüleid lehet csak poénkodtak az orvosi esettél, hogy egyél valamit, nem?
2012. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

Szerintem is "határokon belül" van.


Ha az előzőek nem jönnek be (hozzászólások, javasolt cikk megmutatása), akkor menj el velük. Ők megnyugszanak, Te pedig csak túléled valahogy :-)

2012. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Teljesen arányos vagy, ezen nincs mit tárgyalni. Majd huszonéves korodban már nem biztos, hogy ilyen leszel.
2012. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

:D


Ideális formád van, de hogy vékony? A csupaizom sportolóknak van 64 kilós testük, akik 175 centik. Egy bnőm ugyanezzel a 167 magassággal 52 kiló, és álomszép teste van, vékonynak nem mondható.


Egyébként a súlyod semmit se számít, legyél jól táplált(! valaki lehet normális alkatú, súlyú, de alultáplált, az még rosszabb), étkezz egészségesen, és sportolj. Akkor mindegy, hány kiló az annyi, engem mindig 10-el kevesebbnek néznek, mint ami vagyok, mert vékony testalkatom van, mégis nehéz vagyok... (176 cm/71 kg)

2012. jan. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 165 cm és 49-50 kiló vagyok. Ami tényleg kevés és én eléggé hülyén étkezem, szóval nem is annyira csoda. De 5 éve bajlódok azzal, hogy felszedjek magamra, mert 14 évesen elég durva volt a helyzet. Sikerült is, felment rám 4-5 kiló, aztán megállt az élet, és azóta 48-9-50 között ingázom, bár ez még mindig kevés. Nem ártana plusz 2-3 kiló. Egyébként én nem hiszem, hogy gebe lennék, csak vékony vagyok. Alkatilag ilyen és majdnem szabvány, 87-60-90 (már ha felülről indul, sosem tudom). Anyukám 44 éves, két gyerek után 167 cm és 57 kiló, szóval alig több, mint te. Szerintem ezzel nincs baj, ha nincs bajod és neked megfelel ez az étkezés (én pl megpusztulnék, ha este zöldséget kellene ennem). Szóval szerintem az orvos túlzás.

19/L

2012. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletes a magasságodhoz a súlyod! Én 166cm magas és 55 kg voltam egy hónapja és hájas voltam, kellene fogynom 3 kilót. 1 már lement, és már érzem, hogy kezd normális "nőies alakom" lenni zsírpárna nélkül, lehet még egy kiló és elégedett is leszek, ez a kinézettől függ :)

167cm 54 kg tökéletes!

2012. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez alkattól függ,attól is,hogy vastagabb csontú vagy-e vagy vékonyabb.
2012. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
bizony kevesen tudják, de a csontozat is lehet "könnyű" v "nehéz". Én 168 cm vagyok és 48 kg, ha élőben látnál, nem mondanád, h sovány vagyok, sőt összhatásra valszeg kb mint te. van fenekem, mellem, csak könnyű a csontom. kicsit többet is eszem nálad (vacsorára)
2012. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
ha éhes vagy és mégsem eszel, csak h tartsd ezt a súlyt, akkor a szüleidnek van igaza. ha nem éhezel ezért a súlyért, odafigyelsz ugyan, de mindig eszel, ha megéhezel, akkor rendben van, ez a természetes súlyod.
2012. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!