Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Orvosi eset a férjem?

Orvosi eset a férjem?

Figyelt kérdés
Napok óta folyton piszkál a férjem h.van egy másik email cimem ahol pasikkal tartom a kapcsolatot!Tudnia kéne h.csak egy van nekem mert napi szinten szinte csak 10percet vok a gépnél...és sosem beszélgetek senkivel..még a bnőimre is féltékeeny!Probálok alkalmazkodni ahoz h.nem tudom nem akar elvesziteni...de ez már sok!!!ha vmin felhúzza magát engem okol mindenért...mit tegyek???Segítség
2011. nov. 22. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Kérd meg,hogy mutassa meg a másik emailcímed!Ha annyira ismeri.


Nem lehet,hogy vaj van a füle mögött,hogy ilyenekkel gyanusítgat?Én visszagyanusítanám,és belekötnék én is minden dolgába!

2011. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Szia, mondta h miért gondolja így?előfordulhat olyan h belépsz egy levelezőprogram honlapjára, elkezded gépelni a felhasználóneved és kidobja egy máshová beírt de megjegyzett másik felhasználónevedet (ha ugyanazzal a kezdőbetűvel kezdődik), nem lehet h emiatt hiszi? Én is erre gyanakodtam a férjemnél, mert kidobta így, pedig tudom h ott elvileg nincs emailcíme (nekem igen). Nem hiszem h bizonygatnod kellene az ellenkezőjét, az még jobban gyanúba kever, ha a barátnőidre is féltékeny, ott az ő fejében van a gond. eddig nem csinálta, vagy most erősödött fel? Szerintem sok közös program és remény h ezek megerősítik benne is h csak ő van neked.
2011. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 komasa ***** válasza:
90%
Ez a féltékenység már túlmutat azon, hogy érzed, hogy nem akar elveszíteni. Ez nyilván egy darabig hízelgő, de átcsap idegesítőbe, és zavaróba, ami nálatok már megtörtént. Ülj le beszélj vele őszintén, hogy abszolút semmi oka arra, hogy féltékenykedjen, és, hogy téged ez zavar... A higgadt, őszinte beszélgetés lesz a megoldás. Sok sikert nektek! (a legvégső pedig a párkapcsolati tanácsadás lehet)
2011. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem orvosi eset. Mindig az kiabál, akinek a háza ég. Magyarul: ő csal téged.

Ezért féltékenykedik, és ezért okol mindenért. Tapasztalat.

2011. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
MEGCSAL!!!!!
2011. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Onbizalom, hatarozottsag! Ezt a kerdest a parodnak mutasd meg, es kozold vele, amit erzel! Ezt igy kell megoldanod, mivel nem egy kartya partinak vagy a resztvevoje, egy hazassagban elsz, es az erzelmekrol szol ez a kapcsolat.

TEhat talald meg a modjat, hogy a parodat leallitod errol a szokasarol, s megkered, hogy serto a szamodra, s nem tudod elfogadni ezt a viselkedest, tehat valtoztasson!

2011. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg ezt ő csinálja, és attól fél, hogy te is.
2011. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmet múltkor már szinte leqrvázta a férje, aztán kiderült neki van nője. Ennyi.
2011. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Virág6 ***** válasza:
Lehet hogy hülye ötlet,de hagyd ezt a kérdésed elől,úgy hogy azt lássa ő is.Hagyd bekapcsolva ezen az oldalon a gépet,miközbe te nem vagy ott,majd elolvassa.Csak el hiszi utánna,ha látja hogy mástólkérsz segítséget.Amúgy a féltékeny embereknek nem elég a szavak,ott már bizonyítani is kell neki.
2011. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is azokkal értek egyet akik szerint valami "rosszat tesz/tett" tapasztalatom szerint ilyenkor viselkednek így a pasik(már ha előtte nem ilyen típus volt, mert így tudják a hibájukat a másik félre fogni....
2011. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!