Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 évesen az a legfontosabb...

37 évesen az a legfontosabb neki hogy részeg lehessen. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Az egyik rokonom azért akar legkésőbb márciusig terhes lenni, hogy Szilveszterkor be tudjon rúgni. Addigra úgy számolja meg lenne a gyerek, és akkor már nyugodtan ihat. Most ez milyen már?

Első gyerek lesz amúgy.


2012. jan. 22. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Megdöbbentő! A nő /leendő anya?!/ akar részeg lenni? Remélem a sors közbeszól és nem engedi, hogy terhes legyen. Gyalázat!
2012. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Csak a tervbe lévő gyereket sajnálom, hogy ilyen anyja lesz. Ez szánalmas.
2012. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor gondolom már azt is eltervezte, hogy tuti tápszeres lesz a gyerek. Biztosan csodás anya válik majd belőle.
2012. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Beszéld le a gyerekről.
2012. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Nem kell gyerek. Ha 37 évesen még be akar rúgni, nem kell neki gyerek. Előre sajnálom szegény gyereket. Gyerekkel ne rúgjon be, sőt szerintem igazából az is elég szánalmas dolog, ha gyerek nélkül akar berúgni. Egy részeg nő, pláne egy részeg FELNŐTT nő valami egészen visszataszító dolog. De ez az én véleményem, és én sosem voltam valami nagy ivó, sosem láttam a szépséged a részegségben, na mindegy. De ez semmiféleképpen se normális. Még ha viccből mondja is gáz.

19/l

2012. jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Én meg azt mondom,sepregess a saját házad táján.
2012. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom én hogyan látom:

37 éves még éppen benne van a gyerekvállalási korban

Ha egy gyerek útnak indul, egy nő évekig kiesik a társadalomból. Komolyan. Lehet ezt vétózni, de a gyermektelen barátok elkopnak. Nekem két év óta először sikerült barátságot ápolni, mivel egy régi barátnőm a következő szintre lépett, pár hónapja szült.

Egy utolsót bulizna. Olyan ez mint a lánybúcsú, vagy legénybúcsú.

Az, hogy gondol már most a megszületendő gyerekére, szép dolog. Tudja jól, hogy terhesen nem szabad inni, ami a magzat érdeke! Ha annyira sz@r nő lenne, tojna magasról arra, hogy terhes, és bulizna úgy.

2012. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Semmilyen korban, nemben, társadalmi helyzetben nem nevezhető normálisnak, hogy valaki az öntudatlanság, hányás, fejfájás mellett voksoljon.
2012. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
A gyermektelen barátok úgyis szánalmasak. Önimádók, lúzerek, impotensek, buzzik. Ilyen barát kinek kell??
2016. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából mindenkinek fejben dől el, mit tesz, hogy akar élni, mit akar csinálni.


Én leginkább a válaszadókon döbbenek meg, hogy jelzőkkel illetnek embereket, ítélkeznek, minősítenek, stb stb.


Egyébként meg valahol mégis érzek egy kis felelősségteljességet. Ugyanis a gyerekvállalás után akar berúgni, nem terhesen :D


Valahol ez értékelendő. És hát istenem, emberek vagyunk, az vesse az első követ az illetőre, aki még sosem csípett be :D

2016. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!