Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 0.5g tartalmú joint szívtam...

0.5g tartalmú joint szívtam egyedül 1 perc alatt és olyan érzés volt mintha részeg lennék csak szédültem. Normális?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 18:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen barátom ha Jointot szívsz akkor valami ilyesmit érzel...:):DxD Miért mire számítottál? :D
2011. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Smartguy86 ***** válasza:
56%
Az érzés normális, hogy szívod, az már kevésbé. Állj le vele, amíg lehet és tedd magad hasznossá!
2011. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Miért, ennyitől mit vártál, cserebogarat? Persze, hogy normális. Belőlem is hasonló reakciót vált ki. Csak annyit fűznék hozzá (érted :D), hogy ha neked ehhez fél gramm kellett, akkor nem lehetett valami fasza cucc. Mi a barátnőmmel ketten szoktunk 0.3-tól szétcsúszni. Szerintem legközelebb máshonnan szerezz :)
2011. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Igen igen inkább legyél alkoholista aki beszól mindenkinek veri a családját stb..hisz' az legális. . . . . :D
2011. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Smartguy86 ***** válasza:
30%

Az eszedbe se jusson, hogy ne legyél kényszerbeteg. Az se, hogy ne kelljen minden szar "szer" ahhoz, hogy elviseld a mindennapokat, amit mindenki elvisel, csak te vagy olyan hulladék, hogy nem bírod. Az se jusson eszedbe, hogy ha azt a pénzt tanulásra költenéd, akkor most nem itt tartanál.


Semmi ne jusson az eszedbe, csak a THC...mert az kell és az jó. Ámen.

2011. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem miért kell így lenézni aki csinálja, ő dolga. Meg attól hogy szív még nem feltétlen rossz ember. Én is csinálom hétvégenként, de ennek ellenére egyetemre járok, tanulok, van egy csodálatos kapcsolatom, rengeteg barátom, nem akarok erősebb dolgot kipróbálni, mi ezzel a baj? Nem a mindennapok elviseléséért csinálja az ember, hanem hogy lazítson, más hétvégente megiszik egy-két sört. Van aki rendszeresen be van baszva, mégis kevesebben nézik le. A kérdésre válaszolva, tényleg sok az egy kicsit. :D
2011. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Smartguy86 ***** válasza:
36%
Én speciel lenézem azt, aki hétvégénként be van baszva :D
2011. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Te nem vagy Normális !!-,-


18/F

2011. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
19:22-nek: én sem értem, hogy miért kell lenézni az ilyen embereket. Van aki kocsira b/ssza el a pénzét, van aki beleszórja a játékgépbe, van aki cigire költi, van aki minden nap annyit iszik mint az albán szamár, mi meg erre költjük. Érdekes módon annak ellenére, hogy Hollandiában legális, az emberek nem élnek vissza vele és nem agyilag zombi az összes. A sok negatív válasz csak annak köszönhető, hogy itthon még nincs ennek kultúrája és nem tudják az emberek, hogy mit kezdjenek vele. Meg ugye mindenki csak azt látja, hogy aki be van tépve az hogy néz már ki, de azzal pl nincsenek tisztában, hogy milyen jót lehet tőle aludni, vagy hogy segít a szervezetnek a rák elleni védekezésben.
2011. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%

Na te tanulatlan ! -,-


akkor menj Hollandiába a többi nyomi közé!

de itt sose lesz legális remélem!


Ez Magyarország,nem Hollania!

kilehet menni Hollandiába!

Amugy a Drog nak nics kulturája!

Ja és anélkül is tök jót alszol,ha dolozol!


Nem veszitek észre hogy csak ott és jamaicán legális,és azt a 2 országot minden értelmes tanult normál ember leszolja??!


Oda lehet menni!!!

Legalább kitusztul az itteni társadalom!

2011. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!