Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt a párommal?!

Mi történt a párommal?!

Figyelt kérdés

Nem tudom hova tenni párom "viselkedését". Mostanában minden idejét facebook elött tölti.

Multkor is meglátta egy ismerősénél(nő), hogy meglehetősen erotikus képeket tett fel magáról. Teljesen elvolt tőle ájulva és azóta nem hagy békén, hogy én is töltsek fel ilyen képeket.

Először azt hittem poénkodik, majd leesett hogy komolyan gondolja.

Azt mondja rólam még szebb képeket lehetne csinálni és ő nagyon örülne neki. Azóta sem tudok magamhoz térni. Megvan a véleményem azokról a nőkről akik egy szál semmibe közösségi oldalakon "hirdetik" magukat.

Soha nem raknék fel magamról ilyen képeket és azt hittem ezzel ő is tisztában van.

Már egy ideje tervezgetem, hogy csináltatok magamról fotosorozatot, de CSAK a párom részére.(ajándékba)

Azt mondja nagyon tetszene neki, hogy szerinte minden férfi lájkolná a képeimet, de mindenki tudná, hogy csak az övé vagyok.

Én ezt nagyon gyerekesnek is találom és nem is értem, hogy jutott ilyen eszébe.

Beszippantotta ez a netes világ vagy szerintetek kezdjek el aggódni??


2012. jan. 23. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem büszke rád, és mindenkinek dicsekedni akar veled!:)

Örülj neki!:P

2012. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Ezek után meggondolnám azt a fotósorozatot. Ha te nem pakolod fel, majd ő felpakolja. Biztosan ezt akarod?
2012. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És ha felkerülsz a Napiszarra, annak is örülni fog. Tele az oldal ilyen idétlen nőkkel, a kommenteket nem is említem.
2012. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,gyerekes a párod gondolkodása és viselkedése szerintem is.Én sem örülnék annak,ha a párom ilyen kérésekkel bombázna,és hasonló kaliberű,pózolgatós nők nyűgöznék le.Valami nincs rendben sem a kapcsolatotokkal,sem a pároddal.
2012. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!