Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért csinálja ezt?...

Anyukám miért csinálja ezt? 3éve vagyunk együtt a párommal ma történt vele egy kis baleset és szerettem volna vele menni de.

Figyelt kérdés
anya nem engedte mert hideg van és reggel korán kelek!!Én szerettem volna a barátom mellett állni de ő most azt hiszi hogy én nem akartam!:'[
2010. jan. 28. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2010. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Max 15.
2010. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ilyenkor otthon maradtál és szépen lefeküdtél aludni. Én nem szóltam volna neki, és mentem volna be a kórházba
2010. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajna itt szigoru nevelés folyik ha nem hallgat valaki az anyjára annak csatt egy füles ha apu hazajön!!

És a másikat nem kell minsőitgetni a korai miatt nem kedves 2. válaszadó!Az ilyen nem is tudom miért jár ide szekálni van elég bajom nélküled is!!Amugy meg talán cigány vagy és már 12 éves korodban kani volt ha én most 15 vagyok te IQ bajnok!!!!

2010. jan. 28. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi történt a barátoddal? :( Elhiszem és megértem, h nagyon szerettél volna mellette állni, de sztem megérti azt, h Tégedet szigorúan nevelnek a szüleid, ezért nem tudtál vele lenni!! :(


Jobbulást kívánok a Szerelmednek!! :)

20/L

2010. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20:44-es vok. Úgy értem, a Mi történt a barátoddal? kérdésemet, h megsérült-e komolyabban vagy karcolásai vannak, és hasonlók!
2010. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És nem ért volna meg egy fülest? Mégsem pisztolyt fogtak a fejedhez, hogy ki ne merj mozdulni otthonról.
2010. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hentesként dolgozik és megszurta az alkarját nem is tudom mert nem mutatta meg mert bevolt kötve!!De most hivott jobban van örülök neki
2010. jan. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!