Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a párommal? Vereked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a párommal? Verekedik, és megkarmolt.

Figyelt kérdés
19 éves a barátnőm. 1 éve együtt vagyunk fél éve együtt is élünk. Kb 2-3 hónapja megváltozott. Nagyon lusta és elvárja, hogy én csináljak mindent. A suliba elkísérem reggel, mert rá érek olyan melóm van ami nem kötött, reggelit én készítek neki, inni is én készítek, sőt én takarítok és főzök meg sütök... sajnos egy háziasszony feladatot kell ellátnom mellette, sőt néha mintha apáskodnék neki... na elegem lett! tegnap este olyan hisztit csapott, hogy megkarmolt elvileg véletlenül kapott meg, de úgy megszorította a kezem, hogy meglepődtem, tehát úgy mondva erőszakosan esett nekem, de már sokadjára az utóbbi időben. Én nőt nem ütök meg, ezért elnéztem neki ezeket, de számomra ez megalázó, mert nem hagyhatom magam... ő ideges ha beolvasok neki, hogy úgy érzem nem szeret... a szex is lapos lett, nem látom, hogy élvezné mint eddig, ha bulizni hívom vagy ha valahova akkor alig akar jönni inkább lefekszik lustálkodni vagy elalszik... már odáig fajult, hogy majdnem haza cuccoltam az anyjához vissza. Sőt ma reggel is hisztivel kelt, hogy fáj mindene jaj jaj... mint egy 100 éves vénasszony... orvosnál voltunk vérkép jó. szed fogamzásgátlót erre gondoltam nem-e az okozza? mit történt vele? nem ilyen volt! mit gondoltok erről?
2012. jan. 19. 10:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
23/F
2012. jan. 19. 10:04
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
talán belefásult a mindennapokba, de ez azt jelenti hogy ő ilyen alapjáratok. én a lehető leghamarabb megszabadulnék tőle
2012. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

kivillantotta a foga fehérjét :) ennyi

dobd ki

2012. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Dobd ki a francba!!!

Én lány vagyok, és együtt élek a párommal.

Főzök-mosok-takarítok .

Ő dolgozik.


Mi vagy te, egy bébiszitter-bejárónő- szakács -pótpapa??

o.O

2012. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen ő még egy gyerek és nem képes önálló életre, ha ezt megmondanád neki tuti hisztizne, ez is az igazam bizonyítaná. először talán egyedül kellene élnie, én 18 éves fiú vagyok, egyedül élek, és önálló vagyok, sokkal de sokkal érettebb vagyok, mint pl osztálytársaim, egyik haverom pl olyan szinten van, hogy nem viheti a telefonját a suliba, csak ha az anyja megengedi... :) nem tudom, ő hogy fogja lereagálni az önálló életet, de vannak ilyenek.
2012. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mióta szed fogamzásgátlót?


Azóta amióta a hisztik kezdődtek? Mert van aki nem bírja, depressziós lesz tőle és a szexet sem élvezi. Komolyan!


Ha nem ez okozza, akkor lehet leülepedett a kapcsolatotok. Megunta, de nem tudja kezelni a problémát, esetleg nem tudatosult benne. Vagy van ami belső feszültséget okoz nála, de a depresszió is okozhat ilyen tüneteket.


Ezt azért mondom, mert sajnos amikor mélypontra kerülök (munkahelyi stressz stb.)én is tudok hasonló tüneteket produkálni, persze verekedni nem szoktam, csak poharat törni. Szégyellem is miatta magam, de ilyenkor szoktam segítséget kérni, mert tudom, hogy nem normális és nekem is rossz.


Nem árt ezen elgondolkodni, mert annyi minden miatt változhat meg egy ember, főleg ha hirtelen a változás, hogy nem biztos, hogy alapból hülye csak segítségre szorul. Ha ilyesmiről nincsen szó, akkor persze lehet hogy alapból ilyen, de egy próbát megér.

2012. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
8 hónapja szedi, pontosan 2-3 hónapja mióta ilyen azóta váltottak nála egy újfélére asszem lindynette a neve.
2012. jan. 19. 10:22
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
nem kapta meg a veszettség elleni védőoltást
2012. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Nagyon lusta és elvárja, hogy én csináljak mindent"

- mi a kérdés? Tedd magad szabaddá, és akkor találhatsz egy kedves, szorgalmas testi-lelki társat.

2012. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Aki azt írja, hogy hagyd ott, az hülye és/vagy éretlen. A problémát meg kell oldani, nem rögtön kidobni szegényt.
2012. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!