Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagány, tökös apa?

Miért nem vagány, tökös apa?

Figyelt kérdés
Kb. egy k.cs.göt hagyott itt, semmi férfiasságot, keménységet nem hagyott példának, semmi tökösséget nem tudtam örökölni fiú létemre. Irigylem, akinek nem öli meg magát az apja, így nem hagy gyávaságot, szart maga mögött. Kicsit irigylem azt is, akinek az apja kemény, mármint olyan verekedős.
2012. jan. 23. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem, hogy ha tudod, milyen egy tökös férfi, akkor miért nem leszel olyan? Rinyálhatsz, hogy jaj, nem volt példaképed - manapság elég sok fiú ír ki ilyen kérdést - , de attól még SEMMI nem fog változni.


Nemcsak egy apától lehet ám megtanulni a férfiasságot.

A verekedés - ok nélküli - nem férfias, inkább bunkó.

2012. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értve.
2012. jan. 23. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Mnj el kuzdosportolni.
2012. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem tanultam apámtól semmi ilyesmit, max puhányságot...Arra tanított, hogy alázkodjak meg mások előtt, meg mindig azon azzal foglalkozik, hogy mit gondolnak rólam mások.
2012. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám életében nem látta az apját, mégis nagyon férfias.Egy verekedős apa meg inkább gáz, kellemetlen lehet vele élni.
2012. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Apád öngyilkos lett? Az nem semmi...


1. a verekedés a k.cs.gök kétségbeesett próbálkozása azért hogy mások szemében (!) férfinak tűnjenek

2. gyáva vagy és férfiatlan mert másokat (pl. apádat) hibáztatod azért mert nem vagy elégedett magaddal, mert olyan vagy amilyen, miközben mindenki képes önmagát formálni, ergo azért hogy milyen emberré válsz te magad vagy felelős! Az igazi férfiak ezt is képesek belátni!

2012. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt irigylem, aki ha majré van beleáll.
2012. jan. 23. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Basszus, még egyszer elolvastam a kérdést. Te talán elsősorban azért vagy dühös apádra mert úgy érzed önzőség volt tőle öngyilkosnak lenni. Nem törődve veled itt hagyott téged és haragszol rá ezért.
2012. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyeneket a cigányok csinálnak. Normális felnőttek megbeszélik a dolgokat, nem verekednek.
2012. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyu. Nem csak az apud lehet a példaképed. Amúgy szerintem menj el valamit sportolni pl. capoeirázz. az rohadt menő :D és mondjuk ne itt sírj hanem tegyél is valamit.
2012. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!