Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan mint az...

Hogyan lehetnék olyan mint az unokatestvéreim? Szeretnék olyan vagány lenni.

Figyelt kérdés

Hétvégén voltunk egy buliban ahol a 2 unokatesóm is ott volt + az ő baráti társaságuk, akik vagy 15 fő. Annyira táncoltak, ittak, jól érezték magukat, mosolyogtak, felszabadultak voltak, nem szégyenlősek egymás előtt stb. Irigylem az életüket, mert ahogy a havarjaikkal beszélgettem nagyon rendes mind, nekem viszont egy barátom sincs. Ők olyan menő társaság amilyen én soha sem leszek. Sz*r volt, hogy én alig tudtam jól érezni magam, mert mindig ócskábbnak érzem magam hozzájuk képest: szégyenlős vagyok, visszafogott, nehezen oldódok fel, ők meg ital nélkül is olyanok.


Hogyan változhatnék meg? Sehogy már?


2011. szept. 19. 15:29
 1/10 A kérdező kommentje:

De közben meg ha megpróbálnék olyan lenni akkor nem is én lennék...Nekem ez nem tudna belülről jönni.

Ők 5 illetve 3 évvel fiatalabbak mint én és már sok mindenen túl vannak: mindig buliznak, pasiznak, mindig van aki udvaroljon nekik. Nekem meg semmi, és attól félek ha ilyen visszafogott maradok egyedül fogok maradni, mert egy ilyen típus nem kell senkinek, mindig a nagyszájú vagányok érvényesülnek.

2011. szept. 19. 15:32
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ööö ez szerintem nenm igaz amit az utolsó mondatban írtál,én is nagyszájú vagyok,de sokaknak ez nem nagyon tetszik ezért ki közösitenek :D


amúgy meg nyugi van,nem mindenki szereti a nagyszájú lányokat :)


és ne érezd magad ócskábbnak a többiekhez képest,te is biztos szép vagy és egy csomó mindenben tehetséges vagy :P


13l

2011. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyet tanulj meg: soha ne kívánd más életét, mert nem tudhatod, neki milyen problémái vannak.

A sajátodat kell élned úgy, ahogy jónak látod. Ne akarj másra hasonlítani.

2011. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok...Ezért is vagyok elég nagy lemaradásban hozzájuk képest.
2011. szept. 19. 15:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hogy le vagy maradva, hanem ertelmesebb vagy, mint Ok. Legtobb embernek nem jonnek be a pias, ugra-bugra rohogo vaganyok. Nem mindenki gondolja oket menoknek, hidd el, sok meg a sajat tarsasagukbol sem, de jo pofiznak.
2011. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De az én korosztályomból (legalábbis azokra gondolok aki a többség) az a lényeg hogy egy buliban igyanak. Pl most is annyit ittak hogy éjfélre kidőltek.

De most ez is olyan dolog, hogy mi menő és mi nem: a fiataloknak akik ilyen hangoskodók ez a jó, az idősebb korosztálynak (pl anyumnak, nagyimnak, nővéremnek aki 35 éves) meg már az aki olyan mint én, mert hogy nem vagyok egy iszákos feltűnősködő. Abból a szempontból ők örülnek hogy nem volt velem soha olyan baj hogy éjszaka kimaradoztam/cigiztem/részegen támolyogtam haza, míg az unokatesóim ezt csinálják és az anyjuk sokszor nem is tudja hol vannak meg ilyen pasikkal fekszenek össze.


De közben meg mégis rossz ez az érzés hogy ennyire más vagyok.

2011. szept. 19. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosincs annál viccesebb és szomorúbb látvány, mint amikor egy ember megpróbál egy tőle nagyon távol álló karaktert játszani. Persze nem fog sikerülni, és mindenki rajta röhög.

Te xy módon nevelkedtél, ezt el kell fogadnod. Ezek annyira berögzült dolgok, hogy ezen nem lehet változtatni. 21 év behatását nem lehet annyival elintézni, hogy majd holnaptól másmilyen leszek.

Viszont azt el lehet érni ezzel, hogy örökké másra vágysz, olyan dolgokra, amiket sosem érhetsz el, és talán értelme sincs elérned, és ettől boldogtalan leszel.

A saját karakteredből hozz ki annyit, amennyit csak lehet.

2011. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább társaságot keress hozzád illőt.

Lányoknál egyébként sem baj ha kicsit visszafogott, jóságos, ... Legalább kicsit visszafog hogy ne csináljak annyi hülyeséget, meg én szeretem ha győzködni kell és nem megy bele mindenbe egyből.

2011. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dukai regina válasza:
nyugi én leszek a barátod nekem sincse sok barátom egyszer mentem oda az egyik osztálytársamhoz kozépiskolába amikor első nap ott voltam mert senkit sem ismertem és megkérdeztem le ül e mellém nem akartam egyedül lenni és ennyi volt utána meg ő mivel sok embert simert bemutatott párnak és hogy vele voltam mindig sok embert meg ismerte ezért vannak barátaim szólj az unokatesódak szerintem hogy mutasson be egy pár embernek taláén hamarbb feloldódnál anélkül hogy észrevennéd és megváltoznál...
2011. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!